Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban nincs itt szép, de...

NewFreeee kérdése:

Valóban nincs itt szép, de minimum átlagos lány?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__644..


Erre a kérdésre szeretném megtudni a választ, hogy most komolyan csak azért van itt ennyi nimfomániás p,csa, mert élőben esélyük sincs, vagy teljesen más okból??

Nekem úgy is jó, ha képet küldötök magatokról, vagy hasonló. Érdekel a dolog, hogy most a 3 közül mégis melyik lenne az igaz. Kamu emberek méteres néger f,sszal próbálják kiélni szexuális vágyaikat úgy, hogy nőnek adják ki magukat és teszik fel az 'izgassatok fel priviben 15/L' kérdéseket, vagy csúnya lányok vannak itt, akik nem merik felvállalni magukat, vagy ezt az oldalukat élőben, mert félnek attól, hogy semmibe veszik őket, vagy ez az egész egy mese, és itt tényleg vannak szép lányok? :O

Most mi van?!



#NINCSAKULCSSZAVAKHOZKREATIVITÁSOM!
2015. jan. 2. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mert valószínűleg egy normális, csinos lány nem fog két üzenet után képet küldözgetni magáról, csak a kétségbeesett csúnyaságok, akik nagyon pasit akartnak fogni. egyébként ki tudja, lehet ők is azt hiszik magukról, hogy 5-6/10-esek, mint ahogy a másik kérdésnél írtad, te meg nyomi vagy nekik. magáról senki sem szívesen gondolja azt, hogy ocsmány.
2015. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félre értettetek. Én nem párkeresés céljából tettem fel a kérdést, illetve egyáltalán nem is azért vagyok ezen az oldalon. Ha nagyon szükségem van nőre, fogok egyet az utcán, de hála az égnek nem sok kedvem van egy kapcsolathoz, így nem kell kimennem a hidegbe. :O


De ahogy elnézem mindenki más véleményen van, van akinek teljesen egyedi a véleménye a dologról. Én mindenesetre kaptam már pár üzenetet, igaz nem korosztályom beli nőktől (20) de közel hozzá és még így is lenyűgöztek egyesek, mert tényleg nem azt kaptam amire számítottam. Azt hiszem, ha átlagolnom kéne 10/6-7 környéke. Szóval egyszerűen csak a szép lányok többsége csendben van. :)

2015. jan. 2. 18:20
 13/17 anonim válasza:
Vannak itt normális lányok is. Én normálisnak tartom magam a mai kis p*csákhoz képest. Hogy szép vagyok-e? Azt nem tudom. Kinek mi. Van akinek tetszem van akinek nem. De most ha belegondoltok a szép és okos lányok nem fognak nektek képeket küldözgeti.. pláne, hogy miket lehet hallani (pl: Amanda Todd). Szóval a lényeg, hogy javarészt(!) nyilván olyan lányokkal beszéltetek akik gombnyomásra teszik szét a lábaikat.
2015. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát én azért szívesen fogadnék még egy-két képet. :)
2015. jan. 2. 18:30
 15/17 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, de válaszokat, tapasztalatokat az oldallal kapcsolatban továbbra is várok. :)
2015. jan. 2. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanúgy vannak itt szép/átlagos lányok, mint élőben, max ők nem küldözgetik elszántan a képeiket akárkinek :D vagy legalábbis nem itt akarnak ismerkedni.


én is szép lány vagyok (bár ki tudja, lehet, hogy csak a beképzeltség beszél belőlem :D) de ha ez nem elég, konkrétan 3 másik szép barátnőmről tudom, hogy szokott GYIKezni (na ezt már véletlenül sem lehet a beképzeltség rovására írni :D)


nem tudom, mi olyan hihetetlen abban, hogy külsőtől függetlenül jó szórakozásnak találhatják az emberek a gyiket a szabadidejükben :)

2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség!

Igen tényleg sokan vannak akik kamu profillal rendelkeznek,de manapság már hol nem?? :D Mindenhol ez van,és nem csak a lányoknál!!

Szerintem vannak még itt értelmes,szép lányok.

2015. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!