Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell teljesíteni minimum...

Mit kell teljesíteni minimum egy átlagos box edzésen?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a fizikumom, az állóképességem, és túlsúlyos is vagyok, szeretnék eljárni boxolni, de előtte fel szeretném készíteni magam az edzésekre, hogy ne járassam le magam.

Mit szokás csinálni egy ilyen edzésen, esetleg mit ajánlotok, hogy gyakoroljak mielőtt lemegyek egy edzésre.

Régen jártam box edzésre, de az nem volt egy komoly hej, foci volt a bemelegítés....

Eszközeim vannak amivel fel tudom magam készíteni (box zsák, fek, és hát pad súlyokkal) de nem tudom hogy hogyan kezdjek neki ennek az erőnlétjavító dolognak.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. nov. 30. 21:57
 1/2 lee12 ***** válasza:

lemész és kipróbálod az edzést

senki nem röhögi ki a kezdőt mert elfárad és nem tudja végignyomni az edzést

csak lássák hogy azért küzdesz

amúgy meg attól függ milyen a klubb ha jó az edző akkor piszkosul fárasztó az edzés ha meg nem jó az edző akkor is azért fárasztó

amúgy ha ennyi mindened van otthon már ezer éve leadhattál volna egy csomó felesleget

2011. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemrég vettem a dolgokat.
2011. dec. 1. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!