Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a legbrutálisabb,...

Melyik a legbrutálisabb, legpiszkosabb, legrosszabb, legveszélyesebb lebuj Bp-en, ami szombat éjszaka nyitva van?

Figyelt kérdés

Vidéken vagyok és most szombat estére akarok felmenni Budapestre vonattal lazítani! Meg akarom látogatni a legbrutálisabb,a legrosszabb hírű kocsmát,szórakozóhelyet Budapesten a legveszélyesebbnek mondott környéken!Úgy tudom a VIII-kerület a legrázósabb.A legkétesebb hírűt keresem!


Jó lenne ha zene is szólna ott,ne mint az ökör üldögéljek egymagam egy korsó sör mellett,begubózva,magányosan,depisen!


Magányos,depresszios,csendes,visszahúzódó vagyok.Sem egy barátom,sem egy barátnőm nincs.Nehezen tudok kapcsolatot teremteni,nehezen ismerkedem.


Ha másnak is van kedve jönni,írjatok privit.Középkorú független krapek vagyok.Nők is jöhetnek!



2015. jan. 6. 17:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem 8 kerben van de a parlament nevű szórakozóhelynek elég rossz a híre
2015. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
kőbánya, hős utca
2015. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
De ha csendes, visszahúzódó vagy, miért akarsz ilyen helyre menni? Felkoncolnak, elásnak öt perc alatt! :D
2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Magányos, depressziós, barátok nélküli ember vagy - öngyilkos akarsz lenni, vagy mi? Mert ezzel annyit érsz el, hogy szarrá vernek, kirabolnak, netalántán meg is erőszakolnak... :D
2015. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
suicide hajlamú srác :D néha keresni se kell a bajt :D
2015. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

4-es. Dehogy akarok öngyilkos lenni! Sőt! Most ébredek fel!


Vidéken annyi megaláztatáson mentem keresztül,hogy a főváros szinte felüdülés nekem!

Juhéjj! Gyerünk! Hol van a legbrutálisabb kocsma? Az kell nekem! Itt vidéken a sok ocsmány beképzelt, szemét disznók közül kiszabadulni, olyan nekem mintha egy mázsás malomkőtől szabadulnék meg, ami évek óta a lelkemet nyomja!


Ha beáll a vonatom este 8-kor a Nyugatiba....és ahogy közeledek Pest felé Vecsés után...Ferihegy...ahogy egyre közeleg-közeleg a vidék után a Szabadság!! A lelkem szinte megújúl!!

Nem tudom, Ti hogy vagytok ezzel, de ha ott járok, mintha megújúlnék....leszámolok a vidék sanyargató,elfojtó,sorvasztásával és bátran megyek gyalog a körúton!

2015. jan. 6. 18:04
 7/39 anonim ***** válasza:
én tudom mit érzel, de sajnos bp is tele van beképzelt majmokkal
2015. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

7-es. Olyan suliban voltam 3 évig, ahol a vidék tanulatlan,bunkó ocsmány osztálytársai kimerítik eme meghatározás alanyait! De, miért is tartottam ki, miért hagytam,hogy megalázzanak,miért tűrtem? Semmi értelme nem volt.


Visszatérve az eredeti kérdésemhez, a legbrutálisabb "késdobálós" lebuj kell ide, depresszio, magány ellen, ahol lehet lazítani.

Oda kell menni, ahova ez a szemét tapló tanyasi parasztok, akikkel itt élek vagy éltem vidéken, be sem mernék tenni a lábukat!


Ha van hasonszőrű sorstársam itt, vagy van vidéki elsorvadt, reménytelen munkanélküli vagy rossz családban élő feleség vagy lány, akit üt a párja vagy csak kényszerűségből laknak együtt, üzenjetek!!


Gyertek, mutassuk meg a legbrutálisabb 8 kerületnek, hogy Ők angyalok ahhoz képest, amin mi keresztülmentünk!

2015. jan. 6. 18:16
 9/39 anonim ***** válasza:
Akit vernek az tuti nem ilyen helyre vágyik.
2015. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Pedig én ilyen helyre mennék szívesen! Aki fél, az csak labdát ad a bűnözőknek! Még odamennék tüzet is kérnék tőlük, ha dohányoznék!

Lehet, valami kettőség van bennem! Akkor tud valaki ilyen lebujt arra?

2015. jan. 6. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!