Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kép nélkül interneten...

Ha kép nélkül interneten ismerkedek, akkor belsőmet szeretik meg és nem a külsőmet?

Figyelt kérdés
Már elegem van hogy csinos nőként mindig csak a külsőm miatt akarnak velem lenni a pasik, ennek utána meg is lesz mindig az eredménye......felszínesek, így elhagynak vagy megcsalnak stb. 27 éves vagyok már családot gyereket szeretnék, nem baj ha csúnya a pasi csak engem szeresen és ne a testem, cicim stb. Ha neten ismerkednék szigorúan kép nélkül akkor a belsőmet fogják megszeretni?
2015. jan. 12. 18:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igen (vagy, olyan pasival hoz össze a sors, akinek minden mindegy)
2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Istenem.
2015. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

" 27 éves vagyok már családot gyereket szeretnék"


Itt a baj. Emiatti ronahó kétségbeesettséged miatt nem sok partnert fogsz találni.


Illetve ha kép nélkül akkor tényleg NAGYON csúnya férfiakra számíts.

2015. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem.
2015. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Most kapni fogsz nem túl helyes srácoktól vagy 100 privátot akik csak a belsőt nézik. Ja mégse.
2015. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Illetve ha kép nélkül akkor tényleg NAGYON csúnya férfiakra számíts."


Ez engem nem zavar, csak engem szeressen :)

2015. jan. 12. 18:55
 7/23 anonim ***** válasza:

De olyanora számíts mint a kiesföldi púpos... Ő is egy nagyon kedves ember volt, csak csúnya egy kicsit.


[link]

2015. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Neten nem fogod úgy megismerni a belsejét, mint élőben. Ott sem érdemes sokáig húzni a személyes találkozást, akkor meg rögtön kiderül, hogy bomba vagy.
2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Interneten tuti nem fog megismerni :D


Csak a saját képzeteit társítja a te szövegedhez.

2015. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Olyannak, aki kanos, és bárki jó neki. De nem mondok ilyet, ismerek olyat is, aki a neten talált párt, és megházasodott.
2015. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!