Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a jó döntés folytatni vagy...

Mi a jó döntés folytatni vagy hagyni?

Figyelt kérdés
A lényeg: kb 4hónapja ismerjük egymást a csajjal és elég jól mentek a dolgok de ez valahpgy megált a beszélgetés-flörtölés szintjén... Többször beszélgettünk az utóbbi időben... Pont ezért hogy rájöjjek több van köztünk mint barátság ... Meguntam ... Aztán közömbös bunkó voltam vele hogy rájöjjek hogyan reagál rá... Hát ... Kedvesen... Semmi extra azt hittem besértődik a flegmaságom miatt.... Hogyan tovább ? Hagyjam veszni vagy mi ? Igazából már nagyon meguntam ezt a macska egér játékot... Miez ami köztünk van ?....
2015. jan. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ha 4 hónapja nincs semmi, akkor már hagyjad, ha eddig nem volt nem is lesz..
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem folytasd! :)
2015. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne írj, ne találkozz vele, hagyd, hogy hiányozz neki.. Ha nem keres, keress másikat :D
2015. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig ez a legjobb ötlet ! Köszi !
2015. jan. 12. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha esetleg meg mondanád neki nyíltan, hogy mit szeretnél?
2015. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelműek a jeleim... Amúgy opyan mintha várnánk valamire...És félek hogy beégek....
2015. jan. 12. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha elvileg ő is benne van a flörtbe, akkor esélyes hogy te is bejössz neki, mi veszteni valód van. Próbáld meg és akkor döntsd el hogy mi legyen.
2015. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kisboltos ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt a helyzet. Én kicsit hagytam a csajt, hátha majd ő fog keresni. Semmi nem lett belőle.

Szóval ezt csak akkor csináld, ha már tényleg nincs kedved folytatni a dolgot, és szinte már mindegy mi lesz.

2015. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!