Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 20 éves fiú és 14-15 éves...

Egy 20 éves fiú és 14-15 éves lány között lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

A saját korosztályomnak valahogy nem jövök be, de a fiatalabbakkal elég jól megtalálom a közös hangot.

Ilyen korkülömbséggel lehet komolyat tervezni?

És ha van itt olyan lány, akinek az idősebbek jönnek be, az írjon nyugodtan :)



2015. jan. 13. 07:44
 1/8 anonim válasza:
szerintem igen ,mert ma mar a kor egyaltalan nem szamit ...en nekem peldaul tetszik egy 29 eves ferfi es en csak 18 vagyok
2015. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, működhet.
2015. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
32%
Persze, amennyiben a rendörsègen akarsz kikötni!
2015. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez ìgy igaz. Kiskorùakat nem kellene behàlòzni, nem nagy dicsôsèg mellesleg.
2015. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogilag teljesen törvényes, szóval az biztos, hogy a rendőrség nem fog bevinni.
2015. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Működhet, bár 4 év múlva érettségizik, és ha továbbtanul akkor elkerülhet a közeledből. Meg tinikorban még változik az ember, így nem tudhatod, hogy ugyanolya lesz e 10 év múlva is?

Meg aztán ilyen fiatalon nem jó elkötelezedni. Éljen, pasizzon, szexeljen, essen szerelembe, ejtsék pofára, aztán ő is ejtsen valakit, tapasztalja meg a párkapcsolat minden részletét, hogy mentálisan kész legyen egy komoly felnőtt kapcsolatra.

Persze van ellenpélda, én magam is ismerek ilyet, hogy első szerelmével összejött összeházasodott és boldogok már évek óta. De azért ez ritkább, és nagyon kell passzolnia a két félnek. De megpróbálni meg lehet.

2015. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5/-

Jogilag csak akkor tövènyes egy ilyen kapcsolat ,ha a 14. èletèvèt betöltötte a fiatalabb, (ha szex is van) Erre nen árt

figyelni kèrdezô! Nèzd meg a szemèlyièt mielôtt..èrted :)

2015. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. De egy 20 éves fiúnak még senkivel nem lehet komoly kapcsolata, túl fiatal ahhoz, majd úgy 30-40 éves korában.
2015. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!