Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csináljátok ezt lányok?

Miért csináljátok ezt lányok?

Figyelt kérdés

Miért csináljátok azt rendszeresen, hogy ha Tinderen elindul egy beszélgetés úgy, hogy még kezdetleges a dolog és semmi negatív/fura, vagy bármi normálistól eltérő lett volna, akkor egyszer csak nem válaszoltok többet??? Ha írok, hogy miért nem válaszoltok annak ellenére, hogy az adatlapotokon ott van, hogy voltatok az előző üzenetem óta fent, arra sem kapok választ.

Ha pedig ezután pár nap múlva újra látom, hogy fent voltatok és írok, hogy eléggé inkorrekt dolog ok nélkül válaszra sem méltatni egy embert, akkor érdekes módon egyből, még aznap jön a válasz, milyen bunkó vagyok és Ők csak pár napig nem voltak fent ezért nem látták. Pedig ez nem igaz!

Szóval a kérdés: Ez valami taktika, teszt, próbatétel? Vagy már ti sem tudjátok miért vagytok fent és nincs kedvetek válaszolni?



2015. jan. 13. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi az a Tinder?
2015. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj, unalmas vagy... ne normális dolgokról beszélj, hanem kiemelkedőkről
2015. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a tipikus netes (nem)ismerkedési viselkedés.
2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem próbatétel. Én is csináltam már olyat, hogy ismeretlen srácok írtak facebookon, megnéztem, de nem válaszoltam. Hogy miért? Mert nem szeretnék velük beszélgetni, nem akarom őket "téves hitbe ringatni" :)
2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdésben le van írva, hogy pont nem az a lényeg amit írtál, hogy nem válaszolsz mert nem akarod téves hitbe rángatni, hanem ha elkezdődött a beszélgetés és még semmit sem lehet megállapítani a másikról, hirtelen semmi válasz.
2015. jan. 13. 18:44
 6/10 anonim válasza:
100%

Van egy jó taktikám:O érdekes módon felszedheted a beledet a számítogép elől és kikászálódhatsz "érdekes világunkba"...kereshetsz magadnak k*rvás, kevésbé k*rvás, vagy nem k*rvás baratnőt és valószínűleg élőben nem fog elnémulni elsétálni majd pár nap múlva visszajönni h dolga volt xD Ha mégis akk tényleg halál unalmas vagy

14/l

2015. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért mert most életemben először kipróbáltam egy ilyen appot, nem jelenti azt, hogy élőben ne szoktam volna intenzíven ismerkedni. Szoktam és szeretem. Ki akartam próbálni ezt is mert sokan meséltek róla. Azért írtam ide, mert meglepődtem a számomra szokatlan viselkedéstől.
2015. jan. 13. 18:53
 8/10 anonim válasza:

Azért, mert elhúz az első képed alapján, aztán mikor matcheltek, meglátja a többit és rájön, hogy nem tetszel neki. Nem akkor játssza meg magát, amikor nem ír vissza, hanem akkor, amikor visszaír. Pont ráér, unatkozik munkaidőben, ül a wc-n szóval visszaír, aztán amikor jobb dolga van, baszik rád, mert alapból nem tetszel neki.

Szóval felejtsd el ezt a kétszer-háromszor ráírást. Ha egyszer nem ír vissza másfél napig, onnantól buktad az egészet. Ha tetszenél neki, írna, ennyire egyszerű. Külsőn múlik kb. minden. Ha nem nézel ki jól, hiába vagy jó fej. Jófejséggel élőben próbálkozz. Úgyhogy két-háromszori próbálkozás helyett inkább fókuszálj arra, hogy nézhetnél ki jobban. Ha offol egy lány, nem vele van a baj, hanem veled. No offense:)

2015. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam a lényeg, hogy beindul-e hamar a beszélgetés, vagy nem. Ha 3-4 üzenetváltás után nem érzem, hogy van miről beszélnünk, akkor elmegy a kedvem az illetőtől.

És ne hidd, hogy irracionális, mert van olyan, akit Tinderen ismertem meg, és az első pár üzenet után annyira egymásra kattantunk, hogy azóta éjszakákat dumálunk át. (Személyes találkozó még nem volt, de tuti lesz. :) )

2015. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden nő suttyó és aljas.
2015. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!