Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ilyen férfinak lehet...

Egy ilyen férfinak lehet valaha barátnője?

Figyelt kérdés
23 éves 160 cm magas viszonylag duci és visszahúzódó férfi vagyok Nem a mai divat "zenéket" hallgatom hanem a régi klasszikus rock és metál az ami bejön. Ózd és Kazincbarcika között élek ahol ugye nem nagyon szoktak népszerű és ismert bandák játszani hanem csak ilyen amatőrök inkább. Általában nem szokták őket százan sem hallgatni. Igazából ha kell meg tudok szólalni mondjuk egy modellvasút kiállításon merek kérdezgetni meg hasonlók. Ilyen "paraméterekkel" érdemes egyáltalán próbálkoznom vagy inkább hagyjam a fenébe?

2015. jan. 15. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fogj egy papírt, kérdező! Írd le, hogy mi fog történni, ha odamész egy lányhoz, és ő nemet mond. Komolyan kérlek erre! Töviről hegyire írd le. Ha több verzió is felmerül benned, akkor mindet írd le! Vagy még jobb, ha leírod nekem priviben.
2015. jan. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a metál karácsony :D Mi baj van a remorse dobosával? Nem igazán voltam képbe a headbang meg a bor miatt :'D
2015. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
160cm az baromi alacsony, gondolom komplexusod is van emiatt, azt javaslom próbálj 165cm alatti nőket keresni, ne próbálj meg lefogyni és vékony lenni mert ilyen magassággal csak mégkisebb hatást keltenél, esetleg edzhetsz kicsit, nincs olyan, hogy hagyd a fenébe, egyszerüen a te paramétereidhez hasonló lányt kell keresned, és minél több a negatív paramétered annál jobban kell belsővel, meg kemény lélekkel kompenzálnod, nézz videókat, hogyan kell egy nőt meghódítani, angolul találsz rengeteget.
2015. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!