Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam le, hogyan...

Hogyan szólítsam le, hogyan hívjam el valahová? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval.. Van egy lány, régebben már láttam, de nem ismerem.

Mindig egy buszon megyünk haza, néha reggel is. Közel lakunk egymáshoz.. Vannak közös ismerősök. Szeretném megismerni. Ma a buszon szemeztünk egymással, ez nem tudom mit jelent, vagy olyan "furcsa" vagyok.. Esetleg a jobbik verzió.. :/

Ráírjak, vagy ott menjek oda ? Vagy egy közös ismerősön keresztül valahogy ? Írnátok tippeket, véleményeket ? Előre is köszönöm.



2015. jan. 19. 16:52
 1/8 Danivok111 válasza:
100%
Szerintem csakis személyesen ;)
2015. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok az a "csajozós" típus.. Ezért nem is nagyon vagyok magabiztos, meg félek a visszautasítástól. :/
2015. jan. 19. 17:07
 3/8 anonim válasza:
100%
"Szia, észrevettem, hogy mindig egy buszon megyünk haza (néha reggel) is... és arra gondoltam, hogy megismerkedhetnénk egymással. Ideülhetek melléd?"
2015. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ha nincs elég önbizalmad, hogy simán leszólítsd, mondd el az egyik közös ismerősötöknek, hogy mi a helyzet, és kérd meg, hogy mutasson be neki.

Ehhez mit szólsz?


Ja és facebookon semmiképpen!

2015. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Danivok111 válasza:
100%
Ja, facebookon semmiféleképpen ne, de a közös ismerős dolog se rossz ötlet. De ha oda mész ne légy annyira alázatos, inkább vicceskedős :D
2015. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, inkább élőben és vedd viccesre meg lazára.
2015. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, ment a zöld. ;)
2015. jan. 19. 18:58
 8/8 csingilingg84 ***** válasza:
A közös ismerős jó ötlet. Sok sikert! :D
2015. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!