Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 3honapja ismerkedunk de eddig...

3honapja ismerkedunk de eddig 1 szajrapuszi volt es olyat is mondott hogy mi csak baratok vagyunk de azota is mindennap beszelunk es meg o is elszokott hivni valahova hogy menjunk 2en. Eddig vagy 8x talalkoztunk. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Tenyleg csak barat? Az elejen tobbnek indult es benne is lett volna csak tapasztalatlam voltam es nem kezdemenyeztem nala. Kepeket mindennap kuld magarol szinte... bikinis kepeket is nyarrol.. viszont nem beszelunk mar annyit mint eddig facebookon. Ha fentvan olyan is csinal hogy fentvan de nemnezi meg amit irok es orakkal kesobb ir es kozbe massal beszelget. Eddig ilyen nem volt, mindig azonnal egybol irt es még megszolt ha nemirtam egybol vissza mert elmentem wcre pl. Hogyan tekinthet ram szerintetek? Penteken egy buliban leszunk. Kapjam le?

17f 17/l


2015. jan. 5. 22:13
 1/2 anonim válasza:

ha tetszik neked akkor valld be neki.

ha te nem tetszel neki ez van. akkor döntsd el hogy mellette maradsz "barátként" vagy elfelejted.

2015. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kapd le


vagy pofon lesz belőle, vagy dugás :D

2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!