Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy srác egy hónapig hajtott...

Egy srác egy hónapig hajtott rám, aztán mikor oda jutottunk nem állt fel neki és azóta nem közeledik. Ez lehet azért, mert fél, hogy megint nem fog felállni és még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg :)
2015. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál arra hogy esetleg annyira nem indul be rad vagy problemai vannak? Amugy ezt nem o szabalyozza...szoval valoszinuleg nem vonzodik hozzad ...ugy
2015. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti azért van,mert szégyeli magát....velem is volt ilyen,mikor nagyon izgultam és úgy görcsöltem a dolgon, h a végén nem állt fel...nem szervi baja van, csak nagyon izgult....valszeg szűz vagy nem túl tapasztalt még
2015. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl lehet nem állna fel izgatás nelkul mivel tulsokszor kivettem pucér csajra sem áll fel..
2015. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 kivertem*
2015. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2es nincs igazad! Lehet hogy a fiú annyira sztresszelt azon h jól csinálja, hogy nem állt fel neki.. Előfordúl főleg a kezdőknèl! Az hogy nem közeledik feléd az azért is lehet mert, hogy cikinek tartja, hogy elsőre elbaltázta és nem állt fel neki. L
2015. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van,mert izgult, esetleg használtatok óvszert? Attól sok fiúnak lekonyul. Valószínűleg azért nem közeledik hozzád, mert a férfiak ezt nagyon nagy kudarcnak élik meg.

Mi fél éve voltunk együtt,amikor meghalt a férjemnek az apukája, és még a munkahelyét is elvesztette. Nem állt fel neki. Nem csináltam belőle ügyet, elmúlt. De ha felfújjátok, akkor a srácnak maradandó lehet.

De az valóban nem igaz, hogy nem indult be rád. Akkor minek hajtott rád egy hónapig? Mellesleg ebben a korban még a legyet is röptében....

2015. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!