Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk mit gondoltok ilyen...

Fiuk mit gondoltok ilyen dolgokrol?

Figyelt kérdés
Mik a jelei annak hogy egy igazan felos fiunak bejon egy lany vagy epp mar szerelmes is a lanyba? Egyertelmu es feltuno jelek erdekelnenek. Fiuk szerintetek? Es ha a lany mar azt hiszi hogy a fiu egyertelmu jeleket mutatott neki arrol, hogy tetszik neki, akkor a lany hogy kezdemenyezzen? Ha a fiu nem mer lepni, akkor a lanynak kellene, de mit tegyen a csajszi? Es lehet egy fiu annyira felos, hogy facebookon sem ir vissza, mert tudja hogy minden nap latja a lanyt, es talan azt gondolja hogy ha latjak egymast akkor kellemetlenul erezne magat, amiatt hogy nem mer beszelni vele?
2015. jan. 23. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon magamra ismertem erről a fiúról, akit itt leírtál.

Nagyon félénk és visszahúzódó voltam rengeteg okból és én is szerelmes voltam egy lányba. Egyszerűen úgy gondoltam, hogy túl jó hozzám képest, ugyan mit tudnék neki adni 9 éves fejjel? A többiek véleménye még nem is érdekelt volna csak az övé. De túl gyáva voltam akár megszólítani őt.

Mik a jelei? Én például állandóan őt bámultam. Nem is értem, hogy nem tűnt ez fel senkinek sem. Nagyon sok időt töltöttem magamba fordulva, egy helyben ültem magamba roskadva. 25 F

2015. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ohh istenkeem:D

O is mindig engem bamul :$

2015. jan. 23. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!