Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl gyorsan beleszeretek...

Túl gyorsan beleszeretek mindenkibe. Vagy ezek nem is igaz érzelmek?

Figyelt kérdés
Bárkibe képes vagyok beleszeretni egy hét alatt is.. Nem a külsejébe, hanem ahogyan beszélgetünk egyre inkább belehabarodok bárkibe.. Főleg ha kedves, vicces és megértő is.. Mit tegyek? Ezek igaz érzelmek lehetnek? Ha nem, akkor mi a bajom???
2015. jan. 23. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy jön úgy megy is!?
2015. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Neem.. :-( Csak emésztem magam, hogy tudom, hogy ő nem akar tőlem semmit, és ez így nagyon rossz.. :-(

Majd pár hónap/hét múlva másik srácba is ugyanígy beleszeretek

2015. jan. 23. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valós érzelem, de nem az illetőbe vagy szerelmes, hanem csak egy általad kialakított fals képbe. Egy hét az nagyon kevés ahhoz, hogy megismerj bárkit, nemhogy arra, hogy meg is szeresd.


Ha véletlenül összejönne valakivel a dolog, akkor meg nagyon hamar kiábrándulnál, hiszen nem hozza azt a szintet, amit te beleképzeltél az illetőbe.


Nem vagy véletlenül depressziós, szeretethiányos, vagy hasonló?

2015. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :-)

Hát én nem tudok róla...

Kicsit hiányzik a szeretet, a szerelem, meg, hogy valakihez odabújhassak, és, hogy ő is szeressen. Lehet emiatt lehet?!

2015. jan. 23. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Valószínű, hogy ez miatt és ha nagyon érezhető rajtad, akkor csak megijednek tőled a fiúk.
2015. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy te ikrek egészen véletlen?
2015. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!