Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerhetek meg olyan...

Hol ismerhetek meg olyan magyar, de németül beszélő nőt, aki szeretne Ausztriába élni, itt újrakezdeni, ha megvan a vonzalom (37F)?

Figyelt kérdés
A magyar nők a legszebbek a Világon!

2015. jan. 24. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ausztriában is elég sok a magyar nő, szóval nem hiszem, hogy nehéz ott találni. Sokan kezdenek kinn új életet.


28 N

2015. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én eddig összesen 13 országban fordultam meg és ebből 11 országban szebb nőket láttam mint a magyar nők
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tirolban kimondottan csúnyák a helyi nők!
2015. jan. 24. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl. :)
2015. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit többet szeretnék tudni Rólad! ;)
2015. jan. 24. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

"aki szeretne Ausztriába élni"


Hogy lehet Ausztriába élni? Az ember beleéli magát Ausztriába, vagy mi? Esetleg AusztriábaN.

2015. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vas megyében pl. Vagy a környékén.

Vagy társkereső hirdetésben.

De ahogy látom, itt is. :)

2015. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Konkrét ötleteket várnék! Esetleg ha itt nem, akkor privát üzenetben. Sok társkereső oldalt próbáltam, de nem jöttek be. Sok nő vagy lány csak a pénzem látták, pedig nem vagyok rossz, vagy csúnya férfi. Talán túl öreg vagyok már 37 évesen....

Mindegy is, komoly kapcsolatot keresek, nem futó kalandot.

2015. jan. 26. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!