Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha vissza ölelt akkor nem...

Ha vissza ölelt akkor nem vagyok közömbös neki?

Figyelt kérdés
Már nem birtam tovább és megöleltem a férfit akihez régóta vonzódom, azt mondtam hogy nagyon hiányzott és átöleltem, ő pedig vissza ölelt. Előtte is tettem megjegyzéseket hogy bejön nekem de nem hiszem hogy komolyan vette mivel elég sok a korkülönbség köztünk. És erre az ölelésre is a válasza az volt hogy ugy hiányoztam mint az apád? Én azt válaszoltam hogy nem úgy. Ő is érezhet vonzalmat irántam? Többször célzott rá de mégsem lépett semmi komolyat. Mi lehet az oka?

2015. jan. 16. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora a kor különbség?
2015. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs szíve megdugni, LoL... :D
2015. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elég sok.... ki írni nem szeretném mert csak kapom a beszólásokat és én a kérdésemre szeretnék választ.

Köszi!

2015. jan. 16. 14:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez miatt nem hiszem hogy jelentesz neki valamit, max egyszer jól le... és viszlát. (#1 voltam)
2015. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt ne mond hogy valami 18 év alatti lány vagy és ő egy 30+ éves férfi. Mert akkor csak azt tudom mondani hogy helyesen cselekszik.
2015. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ez nem jelenti azt hogy vonzódik irántad. Nekem már volt ilyen félreértésem. Ölelni barátok, ismerősök, edzők is szoktak pusztán barátságból. Ne képzelj bele többet.
2015. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem lépett nem is fog..

vki örúl ha egy fiatal csajjal mutatkozhat utcàn bàrhol vki meg nem vàllalja fel..

2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja az edző is ölel meg a tanàr főnök.. ..ne képzeljen bele többet..ha meg letaperolja molesztàlja puszilgatni akatja meg majd ìrjàtok hàt naìv voltàl nem ismered fel a helyzetet ki mit akar?
2015. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem 18éves vagyok. Hanem 26 éves.

És már régóta vonzódom hozzá. Ugy gondolom hogy ő is és nem bele képzelem mert mondott és tett olyan dolgokat amiből van okom azt gondolni hogy nem vagyok közömbös neki. Pl. azt is megkérdezte már hogy milyen bugyi van rajtam, meg amikor nem figyelt oda más akkor rám kacsintott és még sorohatnám mert amióta megismertem sok ilyen volt csak komolyan mégsem lépett.

2015. jan. 16. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
26 évesen nem igazán nagy még a 10-15 év kor különbség sem.
2015. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!