Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány hogyan szólítsam...

Van egy lány hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Velem egy városba lakik. Reggelente néha egy buszmegállóban szállunk fel, de mivel ezek a "facebook"-os ismerősök vagyunk így nem is köszönünk egymásnak ( :( ). Nem tudom hogy kezdhetnénk el beszélgetni. ha fb-n ráírok jönne az a sablonforma? "-szia. -szia . -mizu? -semmi veled? -semmi." . Kezdetekhez valami ötlet?

2015. jan. 24. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Bökd meg.
2015. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az jó lenne ha mondjuk elkezdenél mosolyogni rá néha, hogy vegyen észre, aztán már köszönhetsz is neki. Aztán meg irj neki fbn, de ne azt, hogy "szia, mizu?"! Ez nálam pl már alapból béna próbálkozás(nem tudom más lány ezt hogyan látja). Köszönj neki, mondd, hogy eléggé felfigyeltél rá és szeretnéd megismerni.. aztán ha beleegyezik, akkor érdeklődj felőle. Lehetőleg ne az legyen az első kérdésed hogy "van barátod?". Ezt az első beszélgetésnél fel se hozd, úgy lesz a legjobb.
2015. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem!:) csak az a baj hogy ha ráírok fb-n de reggel összefutok vele elég kellemetlen lenne ha esetleg nem találnánk témát. Érted, csak ülünk egymás mellett és meg se szólalunk.
2015. jan. 24. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye társadalmat, fb-on ismerősök vagytok egy olyan emberrel, akivel nem is köszöntök egymásnak. Szerintem ne fb-on írj neki, markold fel a tökeidet, és menj oda a megállóban. Mondd el, hogy szeretnéd őt jobban megismerni, de ha nem akarod ilyen direktben kezdeni, akkor mondd azt, hogy "már többször láttalak, hová szoktál utazni", aztán remélhetőleg beindul a beszélgetés. Ja és jó, ha van mondjuk humorod, azt kajálják a csajok, és néha eressz meg egy sejtelmes félmosolyt.
2015. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az is jó ötlet,ha facen ráírsz,és ellehet kerülni a sablonformát,azzal,hogy mondjuk feldobsz valamilyen érdekes témát,vagy kideríted,hogy milyen dolgok érdeklik( milyen oldalakat like-ol,stb),és ezt használod fel.Ezek egyszerű módok a kezdéshez,aztán a többi majd alakul. De sokkal hatásosabb,ha ugyanilyen módszerekkel élőben próbálkozol.Ha nem ismer annyira,akkor az első benyomás nagyon sokat számít.
2015. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úticélját tudom mert egy suliba járok vele :) sőt általánosba is egy suliba jártam vele. csak ő egy évvel fiatalabb.
2015. jan. 24. 23:16
 7/7 anonim válasza:
Szerintem köszönj neki találj egy közös témár amit a facebookján nézzél ki ha megvan a téma szólísd le a buszon és beszéljetek a többi magától alakul de ha látod hogy nem akar tőled semmit szerintem akkor hagyd és kész
2015. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!