Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szerelmes vagy valakibe,...

Ha szerelmes vagy valakibe, akivel sosem voltál együtt, és meg is szakít veled minden kapcsolatot (letilt, stb), akkor mit csinálnál? Beletörődnél?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés. Válaszért jár a felfelé mutató kezecske. :)

#aszerelemegyszívás
2015. jan. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én próbálnék még egyszer beszélni vele, ha akkor is elküld hagynám és beletörődnék.
2015. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Voltam ilyen helyzetben. Egy ideig dühös voltam. Nem tiltott le, csak nem válaszolt többet. Nem vagyok büszke rá, de többször is írtam neki. Aztán belefáradtam, letiltottam mindenhonnan, és továbbléptem.
2015. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalam ez volt. Egy idejig probalkoztam meg..annak ellenere is hogy ugy beszelt velem mint egy kutyaval majd le tiltott...aztan belle torodtem.:)
2015. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha letilt, annak oka van. Gondolom nem viszonozza, vagy nem viszonozhatja az érzéseidet. Beletörődnék. Ha erőltetném a dologot és ő nem akarja, akkor csak végleg megutáltatnám vele magam. Ráadásul még a büszkeségemen is csorba esne. :)

22/L

2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem beletörődnék, nem aláznám meg magam azzal, hogy letiltás után még keresem. Ha nehezen is menne, megpróbálnám elfogadni...
2015. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ehez tudni kéne hogy miért tiltott le... sok oka lehet. én pl azért tiltottam le valakit hogy részegen én ne tudjak irkalni neki hulyesegeket...
2015. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Durván 3-4 évvel ezelőtt letiltottam interneten egy lányt. Sosem találkoztunk, sosem érinthettük egymást, sosem beszéltünk. Amikor felhívtam, nem vette fel. 2-3 hónapig ismerkedtünk, majd végül meguntam a szívatást, az időhúzást, és letiltottam minden létező kommunikációs csatornán. Azóta a csaj mindig kavar valamit, felkeresi az ismerőseimet, ellenem fordítja őket, hazugságokat talál ki rólam, mindig ötletel valamit ellenem. Legutoljára például azt, hogy van egy titkolt gyerekem, és hogy még a saját munkatársaimnak is hazudozok. Elmeroggyant a csaj, de nem tudom, mi lenne a jobb. Ha reagálok a hülyeségeire, akkor tulajdonképpen szexuálisan kielégítem. Viszont ha nem reagálok, akkor sosem unja meg. Hányinger kerülget még attól is, ha rá kéne írjak.
2015. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azért tiltottam le, mert egy hülye pi_csa aki csak szórakozott velem.

(Ha Barbarának hívnak innen is üzenem hogy a rohadt k. anyáddal szórakozz te mocskos rib_anc)

2015. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Képzeld magad az ő helyzetébe! Lehet, hogy nem azért tiltott le mert nem kedvel, hanem mert nem érezte, hogy ebből lehet valami komoly. Ha van még valami lehetőséged rá mondd el/írd meg neki mit gondolsz. (Azért drukkolok neked!)
2015. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! :)
2015. jan. 28. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!