Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem szeretném túlagyalni, de...

Nem szeretném túlagyalni, de ezek után mégis mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten valakivel, akivel nagyon jó érzem magam virtuálisan, megvan a közös hullámhossz, naponta többször írogatunk egymásnak, figyelmes, meg minden.

De 10 nap alatt nem sikerült eljutni a találkozó egyeztetéséig. Azt megbeszéltük, hogy nem akarunk hosszasan levelezgetni, jó lenne mielőbb találkozni, de még nagyjából sem sikerült belőni...

Mindketten elváltak vagyunk, munka, család, egyebek miatt elfoglaltak, tehát valamilyen szinten érthető, hogy nem könnyű összehozni, illetve van egy kis távolság is köztünk (nem olyan vészes).

Most viszont elgondolkodtam, hogy ha már az elején ilyen nehéz találkozni, akkor mi lehet a jövőben, ha esetleg kialakul valami? Én nem virtuális kapcsolatra vágyom, hanem igazira! (Arról nem beszélve, hogy mi van, ha élőben nem működik a dolog?)


2015. jan. 25. 15:29
 1/3 CptTomato ***** válasza:

Erőltesd... mond meg neki hogy találkozni akarsz mert nincs kedved gépelni....

Nem nagy tudomány. Ha nem mond semmi érdemlegesett akkor akár el is kezdheted elfelejteni.

2015. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg túlagyalás, először mindenképpen találkozzatok.
2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akar találkozni, nem ezzel van a gond. De még olyan formában sem került elő, hogy mondjuk "jövő héten", vagy hasonló. Úgy, hogy tudja, hogy én sem tudok szabadon ugrálni, gyerekem van (neki is, ami számára is kötelezettségeket jelent). Tehát úgy nem megy a dolog, a távolság miatt sem, meg a teendőink miatt sem, hogy épp mindketten ráérünk, ezért gyorsan összefutunk, egyeztetést igényelne.


Valószínűleg azért aggódom, mert volt más hasonló helyzetű férfival "kapcsolatom", aki heti hat napot dolgozott, vasárnap meg gyerekezett, úgyhogy én a legeslegeslegutolsó helyen szerepeltem, a sok, utolsó pillanatban lefújt randi után meg egyszerűen elment a kedvem az egésztől (hiába volt jó a szex, meg jókat tudtunk beszélgetni, időhiány miatt egyszerűen nem működött).

2015. jan. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!