Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet hogy mégis érez irántam...

Dj krisztián kérdése:

Lehet hogy mégis érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Vam egy lany baratom akit 5honapja ismerek.. Elso latasra megtetszett a lany.. Facen nekinalltunk beszelgetni es par honap alatt a legjobb baratom lett.. Bevalottam neki h nekem bejon.. O annyit irt ra h o nem erez igy.

Azota telt le 2honap es megjobb lett a kapcsolatunk. Sokat beszelunk.. Szemelyesen is szoktunk.. Oleles is van minden talalkozasnal.. Nagyon jol kijovunk sokat nevetgelunk..

Facen is egyre tobbszor van az hogy puszi meg sziv szmajlit kuld.. Egyre nagyobb a bizalon es a baratsag koztunk.. De.. Ezek alapjan lehet h megiscsak erez tobbet vagy neked neki allt tobbet erezni o is?!



2015. jan. 29. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2015. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*neked helyett bocsanat de ott megis szonak kene lennie
2015. jan. 29. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az idő elteltével már megtetszettél neki.

De szerintem ne rontsd el ezt a barátságot

2015. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h nem akarom tole meg egyszer megkerdezni.. Es nem is merek annyira vele az ilyen temarol beszelni.. Sose volt fiuja meg.. Lehet ezis benne van.. es valogatos nagyon..

Masreszt meg igen.. Nem akarom neki a komolyabb solgokat eroltetni mert nem szeretnem hogy ez a jo baratsunkra ramenjen..

Bizok benne azert h valtozni fog a velemenye.. Amiota ismrrem eleg sokat valtoztam es masol szerint pozitiv iranyba. Jo hatassal van ram es nagyon szeretem őt.

2015. jan. 29. 21:58
 5/5 anonim válasza:

Jujj ezt mar en is csinaltam



(Vissza tekintve hulyeseg volt de mar azota par ev eltelt)


Tetszik a lanynak hogy te kedveled es csak jatszik veled...


persze lehet hogy nen de ez valoszinubb...

2015. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!