Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék párkapcsolatot...

Hogyan tudnék párkapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehezen engedek valakit közel magamhoz. Ha valaki megpróbál az intim szférámon belül jönni, azt elutasítom. Ezért mindig inkabb csak szexkapcsolataim voltak. Próbáltam már néhány embert közelebb engedni magamhoz, de idegesitenek.

pedig amugy en is vágynek egy társra. mit tegyek?

32f


2015. jan. 31. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

hát kérdező szerintem te már bőven átlépted azt a kort hogy itt keress információt [ahol főleg 10-20 év közötti és egyéb trollok vanank] de ettől függetlenül se nagyon hiszem hogy erre lehetne bármi tanácsot adni a józan észen kívül..


Nem tudom átírni az agyad, vagy agy controllal irányítani, neked kell megpróbálnod megváltozni, úgyse egyből kapcsolatod lesz. Előbb barátkozol meg minden, ha meg szexkapcsolatod úgyis volt akkor azokkal akikkel az volt. Elmentek moziba vagy kávézni vagy hát mcdonalds, nem hiszem hogy ennek van kor limitje manapság.


Ez meg hogy idegesítenek, hát igen, ebből áll a párkapcsolat is részben, meg kell tanulnod másokkal együtt lenni. Szóval ja feltételezem te eddig nem nagyon éltél nagyobb tárassággal akárhol is, ahol mások dolgait is figyelembe kellet venni és nem tudtál gondtalanul a saját rutinod szerint meg lenni.


Ez ennyi, maximum akkor menj el pszichológushoz, hogy képtelen vagy elviselni a többi embert.

2015. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia, köszi a válaszod.

Az igazság az hogy 5 évig jártam kozepiskolas kollegiumba, utana meg megint 5 evig fosulis koliba.

Most pedig irodaban dolgozom ahol 100 emberrel vagyok 1 légtérben. Tehát van/volt bőven ahol el kell viselnem masokat.


Pszichologushoz járok, és most tartunk pont ott, hogy ezekre a tényekre jöttem rá amiket ide is leirtam.


Azért köszi a választ.

2015. jan. 31. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:

ja hát akkor viszont ennyi. Azt nehéz lenne főleg innen megmondani, hogy miért idegesít a többi ember.


De hát majd esetleg a pszichológus kitalálja, vagy lehet alapból ilyen vagy és örök magányra vagy kárhoztatva,, bár szerintem ha volt szexkapcsolatod tök felesleges ilyenen aggódnod, bár azért ha még több év múlva sem megy akkor talán, de ez is rajtad múlik igazából.


Ha zavar zavar, ha nem érdekel nem érdekel. Végül is neked kell a saját gondolataid kitalálnod, hogy mi miért. Lehet kiskorodban történt valami, [nem feltétlen valami hüü de durva,, ömlött belőled a vér úgy szétvertek stb dologra gondolok, hanem bármire, ami ilyen irányba befolyásolt] csak persze tudatosan nem feltétlen ugrik rögtön be, hogy jaaaaa, na ezért van íígy.

2015. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!