Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek nem kell olyan...

A nőknek nem kell olyan férfi, aki mellett teljes biztonságban érezhetik magukat érzelmileg is?

Figyelt kérdés
Akikkel erről beszéltem azt mondták, hogy az nem izgalmas számukra. Szerintetek?

2015. jan. 31. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy ilyennel élek évek óta, és nagyon élvezem.
2015. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erős általánosítás.
2015. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az érzelmileg éretlen emberek azt se tudják, mi az az érzelmi biztonság.

De azért hozzáteszem, nem biztos, hogy attól, hogy te azt gondolod magadról, hogy érzelmi biztonságot nyújtasz, ez így is van! Sokan azt gondolják például, hogy az az érzelmi biztonság, ha kerülik a konfliktusokat, pedig hosszú távon ebből lesznek az idegőrlő kapcsolatok.

2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok konfliktuskerülő, de nem is feltétlenül magamra gondoltam, hanem úgy általánosságban.
2015. jan. 31. 14:47
 5/5 anonim válasza:
Ne általánosíts! Bármit megadnék egy pasiért aki mellett teljes érzelmi biztonságba érzem magam!
2015. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!