Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natura szójafehérje izolátum...

Natura szójafehérje izolátum alkalmazása Nőknek diéta mellett?

Figyelt kérdés
Étrend szerint diétázok, mérem a szénhidrátot és a fehérjét, napi 5-6 étkezés megvan. Minden nap van aerob edzés (45-60 perc) és heti 3-4 súlyzós edzés. Plusz fehérjebevitelnek gondoltam, azért, mert a szójafehérjék jól kiegészítik a diétát. Köszi előre is a segítséget!

2014. ápr. 15. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát inni jó gyomor kell hozzá, mert kb. mint a lisztes víz. Akkor inkább ízesítettet javaslok. Sütni, főzni, persze jó.
2014. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Natúr joghurtba keverni, vagy akár zabkásával szerintem tűrhető. :) Inkabb az érdekelne, hogy fehérjepótlásnak jó-e diétában ez a márka.
2014. ápr. 15. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Kiváló! Használd nyugodtan! :)
2014. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tkodit ***** válasza:

A szójafehérjétől én pl fosok, plusz amilyen sztorik keringenek róla, én nem is használnám jó szívvel. Ha csak a fele igaz, már akkor gáz van.


Tejsavók, marhafehérjék sokkal jobbak.

2014. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Pont ma volt ezekkel kapcsolatban vitám a facebookon egy fórumon. Edző vagyok és versenyző. 8 éve csak szóját fogyasztok és az ég világon semmi bajom nincs. Ott is leírtam a véleményem erről, hogy rémsztorikat, meg a hormonnal kapcsolatos dolgokat le lehet írni 1000 cikkben is, de mikor látunk már olyan cikket ami konkrét személyekről akik akik tapasztalták a negatív hatását. Azért ennyi idő után már illene legalább 1 embernek ezt alátámasztani.

Kedves kérdező!

Fogyaszd nyugodtan! :)

2014. ápr. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tap bela ***** válasza:

Azért kerül fillérekbe a szója fehérje!!! 1kg 2.000Ft-2.500Ft/kg körül.

Azért a keleti kúltúrákban is csak ízesítésre, és nem ilyen tömény mennyiségben fogyasztják.!!


Fingat, puffaszt, takarmány malac íze van, és büdös. No ennyi a szója.

2014. ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attol hogy a szoja olcso, nem feltetlen azert van mert sz@r. Arra gondoltal mar hogy a szoja noveny, es az eljaras amivel kivonjak a feherjet belole, az nem olyan maceras mint mondjuk a tejsavo feherjenel?
2014. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Huh hát jól elbizonytalanodtam. Még gondolkoztam a keverten.
2014. ápr. 16. 08:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kell elbizonytalanodni. Nyugodt szívvel ajánlom! Ha pedig edzéssel, étrenddel kapcs lenen bármi gondod, keress fel nyugodtan.
2014. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tejsavó kontra szója vitába nem szálnék be, de most így hogy rákerestem erre a Natura márkára, engem nem igazán győzött meg. Pl. azért írjuk már oda egy fehérjéhez hogy miből mennyit tartalmaz! Aztán lehet hogy jó márka , fene se tudja...


De én még mindig szívesebben vennék egy scitec-től, biotechtől, esetlen myprotein-től, ami azért ismert, elismert kiegészítő gyártók.


De lehet én vagyok csak kevésbé tájékozot :D

2014. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!