Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a tökéletes...

Miért van az hogy a tökéletes cicababák nem vonzanak ugy mint a joval egyszerűbb lányok?

Figyelt kérdés
persze bejönnek de szexuálisan jobban izgatnak az egyszerübb pl nagyon vékony deszka tipusu lányok..és a zárkozottabb tipus...náluk sokkal jobb elérni bármit is...ezért jönnek pl be a szüzek is..ha pl van egy extra bombázo tapasztalt csaj és egy egyszerübb már már csunya szüz lány..nekem ő kellene..ez durva?? szeretem lányokban azt az elesett védtelen tipust:) 31vagyok:)
2015. jan. 31. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

"Az elesett vedtelen típus"


Itt a kulcsmondat,uralkodni akarsz csak egy magabiztos nővel nem birnal.

2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát 31 éves létedre ettől hülyébb kérdést meg se fogalmazhattál volna.

Nem csodálom, hogy a mai férfiak egy része a tizenéves (14-15) lányokra bukik ilyen értelmi szinttel :D

2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mert te nem egy elbaszott páva vagy
2015. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát szeretek férfi lenni:) magabiztos párom is volt évekig:) de ami igazán bejön az más...
2015. jan. 31. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
31 évesen azért ne a szűz kislányokra bukj...
2015. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
magabiztos erős nőn,igazán fa**szállító uralkodni :) :))) még élvezetesebb.
2015. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
buta vagy:) a szüz lány az 14éves?:) pont erröl bszélek..problémásabb 20felettiek pl..
2015. jan. 31. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
na de jó. még egy beteg perverz.
2015. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek énis ilyen vagyok, a háziasabb, egyszerübb de mégis vékonyabb természetesen szép lányok vonzóbbak, meg igaz hogy lehessen kicsit uralkodni felettük, a túl nőkkel csak a baj van, meg azok megcsalósak, kiakadnak mindenen, meghogy neszólj bele semmibe... aki akar keressen ilyet énmeg másikat oszt kész, értelmi szintnek semmi köze én egyetemre járok...
2015. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
beteg perverz?:)) okés..nem igazán érdekel amit gondolsz..tapasztalatom hogy egy ilyen csaj arcán egész másmilyen látni a boldogságot..
2015. jan. 31. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!