Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Együtt táncoltunk, ennyi volt?

Együtt táncoltunk, ennyi volt?

Figyelt kérdés

Én kértem meg egy fiút a párhuzamos osztályból,hogy táncoljon velem a szalagavatón. Ő szívesen elvállalta. A próbákon jó éreztük magunkat,legalábbis nem mutatta hogy unná vagy ilyesmi. A szalagavatóbálban nem kért fel talán csak én vagyok ilyen régimódi....de azért jól esett volna,valahogy nagyon megkedveltem..

Szerintetek hogy tudhatnám meg,hogy mit gondol rólam.....? Megkérdezni elég ciki lenne...



2015. febr. 3. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hiányoznak a próbák is nekem :)
2015. febr. 3. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Továbbra is kereshetnéd a társaságát. Pl elhívod, hogy menjetek el valahová.... Gondolom venni fogja a lapot, hogy szimpatikus számodra. :)
2015. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké de hogyan,általában csak összefutunk a folyosón és akkor is viharzunk tovább csak egy szia-hello hangzik el:D
2015. febr. 3. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak ennyi volt,mert nem közeledett feléd semmilyen módon.
2015. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!