Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban,akit csak látásból ismerek. Nagyon szimpatikusnak és aranyosnak találom,és szeretnék megismerkedni vele,de nem tudom,mit mondhatnék neki. FB-n is megtaláltam,gondoltam is rá,hogy bejelölöm és ráírok,csak attól tartok,hogy nemet mondana,és ha találkoznánk a suliba az olyan kínos lenne számomra. Különben nem nagyon díjazom ezt az fb-s ismerkedést,helyesebbnek találom a személyes beszélgetést,de ez esetben most ezt választanám. Egyébként mentem már oda lányhoz nyaralás alkalmával,tudtam is mondani valamit (igaz,visszautasítást kaptam :D),de nem volt vészes,mert akkor nem volt ott senkivel,meg utána nem is láttam.

Nem volt még barátnőm,de már hiányzik egy társ. :) 18/F

Kérem,értelmes válszokat!



2015. febr. 3. 23:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem bele írni a kérdésbe,hogy csak az elején vagyok ilyen béna,utána bármiről tudok beszélgetni. Az első lépések nehezek számomra.
2015. febr. 3. 23:53
 2/15 anonim ***** válasza:
Sétálj oda hozzá és bökd meg. Amúgy túl sok lehetőséged nincs, vagy vevő arra, hogy "jó ideje figyellek, nagyon tetszel és szeretnélek megismerni, lenne kedved [valami kevésbé ciki]?", vagy nem. Még ha ki is derítenéd, hogy pl. szeret korcsolyázni, még ugyanúgy el kell hívnod, csak akkor már korcsolyázni. Jobb, ha odaállsz elé, mikor egyedül van.
2015. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez az odasétálás ügy nem nagyon jönne össze,mert mindig ott van mellette valamelyik barátnője.Valamint nem akarok tolakodó lenni,hogy egyből elhívnám,csupán először kicsit meg szeretném ismerni. Kezdeti nehézségek után jön belőlem a szó. :D Ha összejönne és kiderülne,szeret korizni,akkor elvinném.

Köszönöm a válszod! És várok még öteleteket.

2015. febr. 4. 00:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Most van sulitok, vagy síszünet van?
2015. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pont ugyan így vagyok én is :) :/
2015. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tea/kávé/süti pont ideális ismerkedni. A "te figy, van egy ismerősöm az osztályában, szóljak neki, hogy találkozzon veled a fűzfa alatt 16:30-kor?" az szerintem te is érzed, hogy gáz. 18 éves vagy, legyél tökös, hiába vannak körülötte, ha látod, hogy nem veszett mód csevegnek, szólítsd meg, hogy egy pár szót válthatnál-e vele. Akár suli után, mikor mennek hazafelé, rabold el egy fél percre, míg megkérded. Lényeg, hogy legyél magabiztos.
2015. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

2-es. most suli van.

3-as:ha gondolod írj privátot,és akkor kitalálunk valamit,ami mindkettőnknek segítene. :D

4.-es: esetleg valami elindító szöveget tudsz mondani,ami nem tolakodó? Ezzel nem az a célom,hogy betanult szöveget mondjak neki,csak kezdeti segítség lenne nekem,mint írtam utána simán tudok beszélni. Pl. ismerős jó csajokkal simán megy.

2015. febr. 4. 14:05
 8/15 Barka Pali válasza:
Ez nálam is ugyan így van :v :D
2015. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na, itt vagyunk 3-an, segítsük egymást :'D
2015. febr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg állandóan csak a barátnőivel látod szólítsd le, egy pár percet kibírnak várni. Te pedig addig nyugodtan beszélgess vele. Nehogy már ez miatt ne találj az ismerkedésre megfelelő pillanatot! :)
2015. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!