Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban,akit csak látásból ismerek. Nagyon szimpatikusnak és aranyosnak találom,és szeretnék megismerkedni vele,de nem tudom,mit mondhatnék neki. FB-n is megtaláltam,gondoltam is rá,hogy bejelölöm és ráírok,csak attól tartok,hogy nemet mondana,és ha találkoznánk a suliba az olyan kínos lenne számomra. Különben nem nagyon díjazom ezt az fb-s ismerkedést,helyesebbnek találom a személyes beszélgetést,de ez esetben most ezt választanám. Egyébként mentem már oda lányhoz nyaralás alkalmával,tudtam is mondani valamit (igaz,visszautasítást kaptam :D),de nem volt vészes,mert akkor nem volt ott senkivel,meg utána nem is láttam.

Nem volt még barátnőm,de már hiányzik egy társ. :) 18/F

Kérem,értelmes válszokat!



2015. febr. 3. 23:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért örülök,hogy nem csak én vagyok béna e téren. :D


Utolsó: tegyük fel,odamegyek hozzá,de mit mondok? Szia köszönés még oké,csak utána akadok el.

Egyébként köszönöm a válaszod! :)

2015. febr. 4. 18:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezed van-e egy perce, vagy hogy feltarthatnád-e egy pillanatra. Ha sietnék is meghallgatnálak mindenképpen. :) Kérdezd meg nem-e volna kedve összefutni suli után vagy valamikor. Szorítok. :P

Az a bizonyos utolsó. :D

U.i. Aztán megírod nekem mi volt? Kíváncsi természet vagyok. :D :)

2015. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Újra köszönöm a válaszod!

Megfogadom a tanácsod. :) A héten egyébként mondom erőt veszek magamon,és odamegyek hozzá,csak valószínűleg beteg lett,mert nem láttam a suliba.

2015. febr. 6. 12:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Hú, igazán nincs mit. Ha tudok segíteni valamiben írj. :)
2015. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben! :)
2015. febr. 7. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!