Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkről mi a vélemény...

A társkeresőkről mi a véleményetek? Találtatok rendes párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Annak idején sokat használtam, több ismerősöm ajánlotta, mert kicsit nehezen ismerkedek, de nekem sose jött be. Ottani lányokat nagyon furcsának találtam van akik teljesen önbizalom hiányosak látszik hogy gond van velük, némelyikük elég igénytelen és a pi..ák akik ego növelés miatt vannak fent. Nem tudom miért ajánlják sokan a társkeresőket, mert alig van szimpatikus lány fent aki értelmes lenne. Bár ez fordítva is igaz, mert bele néztem némely pali profiljában és ott is többségben gond van velük. Na meg fizetni szerintem nem is érdemes egyikre se. Ha bevált nektek, hogy sikerült?
2015. febr. 4. 19:49
 1/4 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Nem való az semmire, sajnos nem szűrik a szélhámosokat,így lehetetlen ott.
2015. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Alig van" - egyet keresel, nem? Akkor nem mindegy, hogy a többi milyen?
2015. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben, ha éppen olyanom volt, használtam néha. Nekem bejött. Arra kell csak ügyelni, hogy mindig meghökkentsd a nőt. Ne feledd, ők százával kapják az ajánlatokat, kívülről tudják, hogy mit fogsz írni. Na, ezen szoktak elbukni, mert én egész mást írtam mindig.
2015. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miket írtál? Mivel volt másabb?
2015. febr. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!