Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg az...

Wolfa kérdése:

Hogyan ismerkedhetnék meg az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön,de eléggé félek AKÁRMIT is tenni :/.

Nem nagyon beszélgettünk még eddig,csak kétszer.Nem ismerem,de már tetszik.

Nem nagyon merek bármit is tenni,pl odamenni hozzá szünetben,beszélgetni,elhívni valahova :(.

Nagyon félek a visszautasítástól,ezért nem merem,meg azért mert még 4évig kell egy osztályban lennünk és ha elmondanám mit érzek neki,de ő nem viszonozza nekem elég kínos lenne :/.

első éves gimis vagyok(fiú),a sportos srác vagyok(izmos,nem kövér),nem mondanám magamat csúnyának sem(arcra).

a lány csodaszép és okos is *.*

a stílusa normális,nem az a plázacica,meg az emo-s meg ilyesmik.szünetben is alig látom,mert barátnőivel elmegy szünetben,de van,h néha nem.

Szóval valaki segítene,h hogyan ismerhetném meg és adnám a tudtára szép lassan,h több szeretnék lenni mint az osztálytársa,barátja?

Kérlek segítsetek tanácstalan vagyok és nincs is tapasztalatom és félénk is vagyok!:(((



2015. febr. 4. 21:31
1 2
 1/12 birnir ***** válasza:
Pont ugyanez van velem is... :(
2015. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
:D szerintem kapd össze magad ! tapasztalatból mondom . Én is így voltam pár hete és megpróbáltam és össze is jött :D azóta már alakulóban van a lányal a kapcsolat ! :D nincs sok veszítenivalód ;)
2015. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig bátorság nélkül nem fog menni. Írj rá Facebookon, pl kérd el a leckét. Érdeklődj utána, hogy van, stb. Utána már a suliban is beszélgess vele!
2015. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, én is voltam ilyen cipőbe, nálam is a fiú kezdeményezett (lány vagyok :D).

Ha hiszed ha nem, a fiú nekem annyit csinált, hogy mikor egyedül voltam szünetben, oda jött hozzám, rám mosolygott és kérdezte, hogy "hol vannak a barátnőid?" majd "hogy vagyok?" és arrébb ment, majd másnap is ugyan így vagy hasonló kis enyhe dolog :D. Harmadik nap oda jött a barátjával és előttem viccelődtek, és nem bírtam ki, hogy ne röhögjek a viccein, főleg hogy mellettem mesélte, és akkor össze találkozott a tekintetünk... ő is félénk volt és én is. :) Pár hónap után nagyon megkedveltem, és ő is kedvelt engem, bár nem lett az egészből semmi mert így volt húzva 2 évig, és maradt egy kis "fellángolt szerelem ami elmúlt" :). Nálunk egyikünk se mert lépni. Ezért alakult így. Nálam így volt, lehet neked is segítene ez a folyamat, de ha meglátod a lányon, hogy szeret veled beszélni vagy szeret hallgatni vagy bármi hasonló, ne hagyd hogy elmúljon ha tényleg tetszik :).

2015. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom összeszedni magam,el is határozom magam,csak utána mindig amikor "élőben" megy valahogy befosok!

lehet kellene a suli idejére nyugtatót szednem,talán jobb lenne :/.

face-n nem tudom,h fent van,nekem nem jelzi ki,h fent van és ha meg nem ír vissza és hetente kéregetem a házit akkor biztos hülyének néz majd :(.

Egyszerűen annyira nagyra tartom,h amikor elé kerülök csak leblokkolok és nem jár az agyam/nem tudok csinálni semmit :(.

Mit tegyek ebben a helyzetben? :/

2015. febr. 4. 21:39
 6/12 anonim ***** válasza:

A hosszú szövegű vagyok.

Az aki hozzám jött az osztályomban ő is ilyen volt. Volt hogy csak szótlanul mosolyogtunk egymásra. Ne félj, nyugodj meg :) és csak simán kérdezz tőle, pl. hogy vagy hasonlók... eleinte.

2015. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hát az a baj,h nem vonnék be senkit se ebbe.

meg vicceket nem jegyzem meg,csak nevetek rajtuk xd.

De tényleg rohadtul tetszik és épp ezért rohadtul be vagyok tojva :/

2015. febr. 4. 21:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt már,h véletlenül összenéztünk,de szerintem nem babonáztam meg,és szinte nem bírom el,h ne nézzek el,nem tudom mi van velem :(((
2015. febr. 4. 21:45
 9/12 A kérdező kommentje:

Most próbálok vele szemezni,beszélgetni,csak szemezés nem nagyon van,mert elnézek,mert félek,h csúnyának tart,de minden erőmet beleadom :/.

A beszélgetés az úgy ahogy megy egy ideig,de pár perc és már nincs téma csend van,próbálok új témákat,de ebben nem vagyok jó :(.

2015. febr. 4. 22:06
 10/12 A kérdező kommentje:

Valaki segítene/válaszolna?

Csak,h hogyan közelítsem meg.

Sokkal könnyebben menne,ha kicsit közelebb kerülnénk egymáshoz,mert így idegenbe képtelen vagyok :(.

tényleg csak az a megoldás létezik,h odamenjek hozzá és kérdezösködjek? :/

Szerintem biztos olyan okos és rájönne mit akarok,de nem szeretném,h idö elött kiderüljön,h odavagyok érte :(.

esetleg valami kevésbe tolakodóbb?

mondjuk fb-n kicsit beszélgetni elöbb aztán a suli szünetekben is?:/

nekem könnyebb lenne azt hiszem és nem lenne full idegen,és így már nem is lenne anyira furcsa,h csak úgy odamegyek.

kérlek segítsetek!

nem tudom,h mihez kezdjek,egyszerüen elvesztem az agyam és nem tudok senki másra sem gondolni rajta kívül és a jegyeimen is meglátszik ez :(((.

2015. febr. 5. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!