Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tök mindegy, milyen érzést...

Tök mindegy, milyen érzést váltasz ki a másik emberből, de legalább kiváltottál valamit. Ki hogyan érvelne ez ellen/mellett?

Figyelt kérdés
Az utálat is jobb, mint a közöny, közömbösség. Állítják sokan. Egyetértesz ezzel? A lényeg, hogy érzelmeket váltottál ki a másikból, az már kevésbé fontos, hogy milyet. Ettől leszel egyéniség. Sokan így tartják.
2015. febr. 5. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobb, bár az igaz, hogy nem is rosszabb annyival, mint a közöny a semlegességnél.
2015. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom az nekem mitől jobb, ha valaki utál, akkor már inkább közönyös legyen, ha kedvelem akkor meg semmi más nem jó csak ha ő is kedvel.
2015. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kurtz Bickle ***** válasza:

Az egyéniség azt takarja, hogy az illető különleges. Ezért EGYéniség, mert csak EGY van belőle. Elégedjünk meg ezzel, és ne fűzzük tovább úgy, hogy "egy én, és az ég", mert az már a nyelvészet/filozófia/vallás kategóriába illene. :')


Szóval nem, nem attól lesz valaki egyéniség, hogy kivált belőled valami hevesebb reakciót, hanem attól, hogy egyedi; megvan a maga kis világa, véleménye, stílusa stb. Ezer meg ezer bunkó tapló állat van, aki felb*szhatja az embert - többek között mondjuk azzal is, hogy ugyanolyan, mint a többi, na, akkor mi van? - tehát igen is fontos az érzelmek milyensége.


Amit te mondasz, azt az irritáló kis senkiházik találták ki, hogy érezhessék magukat valakinek.

2015. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem ettol lesz valaki egyéniség.mindenkinek van egyénisége,annak is aki csak utánoz valakit.ez a szokásokból beszedstilusbol megjelenésbol es hasonlo dolgokból tevődik ossze.erzeseket közömbösen is kivalthatsz emberekből.mindenki mindenkibol kivált érzéseket.gondolj csak bele,mikor valaki elmegy melletted az utcan rad nem majd el,mozdulatlan arckifejezéssel, ez ugyanugy kivált belőled érzéseket mint mikor valaki elore enged vagy eppen bevag eled.remelem tudtam válaszolni.
2015. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz egyéniség szerintem... És nekem jobb, ha valakinek közömbös vagyok, mintha utálna...
2015. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szeretném figyelmetekbe ajánlani Louise L. hay könyvét a hozzá tartozó hanganyaggal, amiben érzékletesen szemlélteti , hogyan váltsunk negativ gondolatokról minket, céljainkat segítő pozitivakra!

sokan nem is gondolnak bele, mennyire tele vannak negativ gondolatokkal, amik értelemszerűen negativ megtapasztalásokat teremt, azaz olyanokat amiket épen nem szeretnének megtapasztalni..

régi eszközökkel régi módszerekkel megtapasztalások is a régiek maradnak , ha valami új kell, akkor változtatni kell!

2015. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!