Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Össze vagyok zavarodva teljese...

Össze vagyok zavarodva teljesen és nem igazán tudom, h mit is kéne csinálnom? Hosszú sztori (homár kérdés)

Figyelt kérdés

Nos a történetem egy héttel ezelőtt pénteken kezdődött.

Mégpedig úgy ,h pár munkatársammal és haverommal elmentem iszogatni.Mit ne mondjak meglehetősen detokszosra sikeredett a dolog.A főbb lényege a story-nak ott kezdődik,h ezen a bizonyos iszogatós,bekúrós pénteken jelen volt az egyik felettem lévő posztban elhelyezkedő munkatársam.És azt tudni kell ,h amióta jelenlegi helyemen dolgozom és megpillantottam ezt a fickót azonnal beleszerettem.Hihetetlen vonzalmat érzek a jelenlétében amikor a közelemben van.Egy magas nagyobb darab macis (nem kövér)negyvenhez közeli férfi hihetetlenül erős kisugárzással és nagyon szexi ,sármos,borostás arccal:3

Az elején meglehetősen irritált ,h ő is jelen van mert nem akartam az érzéseimmel vívódni és éppen hogy kikapcsolódni szerettem volna kicsit elfelejteni a problémáimat minden téren meló,szexuális beállítottság(amiről egyébként senki sem tud nem vagyok lányos viselkedésű) stb..De azért nem okozott túl nagy problémát főleg ,h egy haveromra koncentráltam leginkább akivel meglehetősen jó a viszonyom.Így inkább vele ökörködtem,hülyültem elvonva a figyelmemet életem plátói szerelméről :/Telt az idő fogyott az alkohol mennyiség és változott a helyszín is párszor.Mire szép lassan elkezdtünk szétválni.Én a buli,találkozó vége fele már totálisan Illuminált állapotba kerültem :D Úgy indítottam az estét ,h szopjon le minden és mindenki én ma jól érzem magam!XD.A tíz fős társaságból már csak a legjobb haverom egy munkatársam és a vonzódásom tárgy maradt ott amikor kezdtem ráébredni ,h itt lehet ,h gondok lesznek mert t.közlekedéssel mentem be és már nem igazán járt semmilyen jármű sem.Éppen ezt tárgyaltam a legjobb haverommal ,h na most mi a pic*a lesz?Amikor is egyszer csak egy hangos nagyon férfias mormogó hang szólalt meg a hátam mögött azzal a kijelentéssel ha gondolom nála ki bekkelhetem az éjszakát mert megoldható a hely és nem okoz neki gondot ha nála tölteném az éjszakát így meg van oldva a probléma :O Végül is bele mentem mert már nagyjából mindent lesza'rtam és nem érdekelt semmi.Tehát éltem a lehetőséggel és végre nyitottan tudtam vele beszélgetni mindenféle dologról.Egy kicsit megismerhettem ,h ő milyen felfogású míg fel nem értünk hozzá a lakására.Nagyon tetszett a lakása szépen ,esztétikusan van berendezve nagyon hangulatosan van kialakítva és elég menő házimozi rendszere van ps 4-el :)

Mikor felértünk felvetette ,h van e kedvem esetleg még egy kis piához ?Én persze kapásból rávágtam ,h ja simán!!annak ellenére ,h már csak valami csoda tartott össze.Nézelődtem kicsit a lakásában,de semmi arra utaló jelet nem találtam ,h lenne családja vagy barátnője pedig elég jó adottságokkal rendelkezik biztos az ellenkező nem számára is nagyon vonzó . Érdeklődtem kicsit a magán életéről ,h mi a helyzet vele ? család ,barátnő ,de hirtelen nagyon tartózkodó lett és annyit mondott ,h pár évvel ezelőtt ért véget egy hosszú kapcsolata ,de nem szívesen tárgyalná ki a dolgot.Én meg azonnal tudomásul vettem és hagytam is a témát.Nagyon jól éreztem vele magam és szerintem ő is velem:)Egy csomót röhögtünk és meg is említette ,h nem gondolta volna ,h ennyire jó fej vagyok :)Majd közölte ,h átvedlik kicsit light-osabb otthoni ruhába és ,h ad nekem is alvós ruhát.Be ment a háló szobába ,de nem zárta be az ajtót meg semmi és a háló szobájával közvetlenül szembe a falon egy hatalmas tükör helyezkedik el.Én képtelen voltam tartóztatni magam iszonyatosan furdalt a kíváncsiság,h vajon milyen lehet a mellkasa olyan amilyennek elképzelem?Hogy nézhet ki félmeztelenül stb :3 És hát elkezdtem nézni ahogyan leveszi a pólóját a tükrön keresztül.Gyönyörű volt a felső teste nagyon szőrös igazi szőrös medve sokkal durvább volt mint elképzeltem.Szinte megállt az idő számomra ahogy nézhettem őt és azon kaptam magam a szomszéd szobában ,h brutális merevedésem van beton kemény lett a farkam.Be pánikoltam és gyorsan leültem a kanapéra nehogy észre vegye.Majd vissza jött egy sortban és egy rövid ujjú pólóban leült mellém a kanapéra meglehetősen közel hozzám és a karját k.b a vállamra tette és onnantól kezdve nagyon megváltozott borzalmasan félre érthető dolgokat mondott mintha virág nyelven akart volna valamit közölni ,de nagyon óvatosan és csak puhatolózva.Fogalmam sincs ,h mit akart elérni ezzel ,de én nagyon durván zavarba jöttem ő meg csak komisz mosollyal az arcán folyamatosan a reakcióimat figyelte.Konkrétan utalt rá ,h bejövök neki.De én képtelen voltam kezelni a szituációt.Olyanokat is mondott ,h tisztában van vele ,h én is vonzódom hozzá:3

És elkezdett közel hajolni hozzám mintha leakart volna smárolni.Na itt kicsapta valami a biztosítékot nálam és be pánikoltam nagyon durván felugrottam k.b a kanapéról és közöltem ,h húú nekem ki kell dőlnöm mert hulla vagyok totál elpirulva mondtam pár hülyeséget stb.

Majd reggel mikor magamhoz tértem baxott nyűgös voltam első kőrben azt sem tudtam ,h hol a pitsába vagyok ??!

Majd megpillantottam "őt" és hirtelen minden kitisztult a kérdések a beszélgetések egyszerűen minden.Reggelivel várt teával és kávéval:3Majd kérdezősködött,h hogy vagyok mit gondolok az estével kapcsolatban és ,h nem szeretné ha félre érteném őt amiket elmondott azt most is úgy érzi ,de megérti ha ez nem lehetséges soha sem.:O Én megint be pánikoltam és szorongás fogott el eltereltem a szót 100%-osan majd amilyen gyorsan lehetett leléptem.Fogalmam sincs ,h miért viselkedtem így hiszen ha nem vagyok totálisan,fogyatékos akkor lényegében az álmom vált valóra,de mégsem tudtam lekezelni normálisan a dolgot.Megfordult minden hülyeség a fejemben ,h ez csak egy teszt és csak arra kíváncsi ,h ratyi vagyok e meg minden negatív baromság.Felfoghatatlan számomra ,h ő is úgy érezzen irántam mint én iránta.De ha mégis igaz akkor meg én vagyok a legszerencsétlenebb ember mert ez minden vágyam ,h vele lehessek. Csak ez annyira lehetetlenek tűnő dolog ,h nem hiszem el ,h lehetséges ,h ez létre jöhet velem.Most nem tudom mit csináljak?

Szerintem ha igaz amiket mondott akkor azt is hiheti ,h hetero vagyok és be undorodtam tőle holott ez minden vágyam amit ő elmondott ,h így érez irántam.

De én mégis olyan töketlen fax vagyok ,h be pánikoltam.

Hogyan tovább ?Azóta nem beszéltem vele és kerültem meló helyen is.Pedig munka társ mondta ,h beszélni szeretne velem "munkával kapcsolatban"


25/f



2015. febr. 6. 18:45
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%

Ez de edes. Ha azt mondta/uzente, hogy beszelni szeretne veled, akkor hajra. Ne halaszd el, legkesobb a kovetkezo munkanapodon keresd fel szerintem, es beszeljetek meg!

Ird majd meg a fejlemenyeket:)

Szoritok nektek!

2015. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Béla211 ***** válasza:
100%
Mit beszélni vele.Hallgasd meg mit akkar mondani de azért olyan helyen beszéljetek ahol kettesben vagytok.Aztán mond el neki ,hogy te mitt érzel.
2015. febr. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%
A jovo het vegen en megyek el inni azzal a sraccal akit mindennel jobban szeretek. Tudha h meleg vok megis elhivott inni. Nalunk forditott a dolog en vagyok az idosebb es a felettese is. A mi kapcsolatunk alapbol eleg feszult lett mitota megtudta rolam. Barcsak en is igy jarnek ahogy te marmint abba a szituacioba szivesen kerulnek!!! Ohh barcsak... :) :/
2015. febr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy ezt a kapcsolatot nem szabad elmulasztani. Nehogy meghátrálj. Ne tötődj azzal, hogy a főnököd, hogy egy a munkahelyetek. Ezt le lehet kezelni. A régi kapcsolata is lehetséges, hogy fiúval esett meg. Beszéljétek meg. Ne félj, ne parázz. Ha szükségét érzed, átbeszélhetjük.
2015. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

húh de tetszett a sztori <3.

Nagyon hasonlít az ízlésünk. Én egy ugyanilyen pasiba vagyok beleeseve, még n igasz gimis vagyok, 12-es és év eleje óta szeretem. Ő is kicsit mackós, de nem kvér egyltalán, szakállas, és mindenhol szőrös és nagyon pasis. De sajnos hetero :(

Ne haragudj de tényleg nagyon hülye vagy. Én lennék a legboldogabb embe a világon, ha az történt volna velem, ami veled. :P

2015. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg letudhattad volna rövidebben is, de megértem, hogy izgatott vagy, a helyedben én is az lennék. Amúgy végigolvastam én is a történetet. Attól tartok, hogy ha én lettem volna ott helyetted, belőlem is előjöttek volna a negatív gondolatok. Pedig ez tényleg hülyeség. Szerintem mindenképpen beszélj a pasival. Az már alapból jó jel, hogy szeretne veled beszélni. Szedd össze magad, a gondolataidat, és hajrá! Aztán ha van valami fejlemény, akkor velünk is megoszthatod. ;)
2015. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
hát barátom, valóban egy töketleb fax vagy, elszalasztottál egy talán soha vissza nem térő lehetőséget. onnan tudom, hogy én is voltam ilyen szituban (csak én nem te voltam, hanem a másik fél)
2015. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Nagyon kíváncsiak vagyunk, írj, ha történik valami! Szorítunk!
2015. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

A mai nap folyamán sikerült melóban elcsípnem pár perc erejéig.De nagyon hivatalos volt az egész beszélgetés és meglehetősen rövid.Erőt vettem magamon (nem volt könnyű)és elmondtam neki az érzéseimet,h lényegében ugyan úgy érzek ahogyan ő már első pillanattól kezdve vonzó jelenség számomra ahogy megláttam.Itt volt egy kis hatás szünet és kicsit lefagyott XD Szerintem másra számított.De ahogy utána rám nézett azt nem igazán tudom szavakba vagy mondatokba kifejezni:3 Viszont egész nap rajta lógott az egyik munkatársa így nem tudtam vele átbeszélni részletesen az egészet.És ezt is félig meddig rejtetten ,virágnyelven magyaráztam el neki.Annyi a lényeg,h megbeszéltünk egy "haveri" sörözős találkozót ami nyilván valójában egy privát 2 emberre tartozó beszélgetés lesz ez csütörtök vagy péntek délután fog megtörténni.Számomra ez még mindig túl szép ,h igaz legyen.És nem hitegetem magamat hamis ábrándokkal.

Már azon is le vagyok döbbenve ,h ez megtörténhetett velem ,h az aki nagyon bejön egy természetes közegben hasonlóan érdeklődést mutat irántam már ennek az esélye is nagyon kevés és vicces ,h pont velem történt meg.

De ettől függetlenül sajnos nem tudok semmit a szándékairól hiszen bármi lehetséges nagyon sok variáció létezik.Meglehet ,h biszexuális és csak alkalmi meleg azaz csak szexelgetni szeret férfiakkal ,de inkább a nők vonzzák és p.l velem egy kis titkos szexkapcsolatot akarna kialakítani ez alapjáraton bukó nem mennék bele soha akkor inkább marad az alap felállás és talán idővel kiszeretek belőle.Ja és azt így kimondottan nem tudja ,h nagyon szerelmes vagyok belé mindennél jobban vágyok rá.De csak annyit tud ,h vonzónak találom én is az az felfedtem neki az identitásomat és azon belül azt ,h van esélye nálam mert bejön,de ennyi.Nem is fejtegetem jobban ezt a dolgot felesleges lenne majd a hét vége fele kiderül,h ő ,h látja ezt az egészet.

2015. febr. 9. 16:36
 20/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok haver!majd meséld el,mi volt! :)
2015. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!