Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért online akarnak...

A lányok miért online akarnak megismerni? Miért hiszik azt, hogy bármilyen tömegkommunikációs eszköz helyettesítheti a személyes találkozást?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért? Itt ismerkednek meg, aztán találkoznak személyesen.
2015. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert minek menjünk egy teljesen vadidegennel randizni, annál van jobb dolgunk is.
2015. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam már én is ezt. Talán óvatosak, nincs kezdetben annyi rá szentelt idejük erre...

Egyébként sokan panaszkodnak, hogy a srác nem hívja el őket személyesen, de amikor megteszi, akkor meg jönnek a kifogások :)

2015. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az! A fene se érti a nőket.
2015. febr. 9. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor jártam már így, ismerkedtünk neten, aztán a csajok egy része már képet sem akart küldeni magáról, a többi meg zömmel lerázott, ha elhívtam őket valahová, de közben meg előadták, hogy a kutya se áll velük szóba. Aki nem akar veled találkozni, azt hanyagold, egyébként meg ha neten ismerkedtek, és van köztetek x km távolság, akkor mégis hogy a francba hívhatnád el őket személyesen? Egyébként sokszor eljátsszák azt, hogy ajnároznak, milyen jó veled beszélgetni, meg milyen kedves és érdeklődő vagy stb., aztán meg ha elhívod őket, akkor rögtön hárítanak (tisztelet a kivételnek). De ha nem bíznak benned, az nem a te hibád, én az ilyeneket hagyom, hadd nyafogjanak tovább, hogy ők senkinek se kellenek, majd lesz olyan, aki igazán értékelni fog, ők meg macskás aggszüzek maradnak rossz esetben. :)
2015. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a neten ismerkedő "lányok" jelentős része trollkodó kanok ám. Nyilván azért írogatnak ki ide naponta 150-200 ismerkedős kérdést, hogy ki az, aki egyből ugrana rájuk, esetenként egy-két személyes információ, vagy kép is csurranhat nekik. Aztán este 11 körül hopp, kikerül ide az a bizonyos pár kép. Nem értem, hogy minek ismerkedtek "nővel" személytelenül interneten, amikor jó eséllyel szoktatok belefutni egy-egy elvetemült hímbe.
2015. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!