Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen lenne a tökéletes napod?

Milyen lenne a tökéletes napod?

Figyelt kérdés
Jó sokan írjatok, ne csak kort és nemet!
2015. febr. 9. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szex, pizza, Gamelés
2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
Korán kelek fel,de kipihenten. Egésznap finomakat eszek. Tele vagyok pénzel,mert előző nap kaptam fizut. És talán nem egyedül töltöm,a programok úgy már fakultatívak.
2015. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Visszamennék az időben kb. 8 évet, az lenne a tökéletes napom.
2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyernék a lottón és bejelenthetném, hogy költözöm.
2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyernék 1 milliárd eurót ami egy svájci bankszámlán van.
2015. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Per pillanat, reggel ágyba reggeli utána szex aztán snowboard, ebéd egy hangulatos faházban forralt borral majd egy kis városi séta megint szex, este egy kültéri jacuzzizás végül egy kis bulizás...

Ja és mindezt egy auisztriai síparadicsomban.

22/f

2015. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb 10-ig aludnék :D találkoznék a barátnőimmel, hülyéskednénk, összejönnék egy csodálatos pasival, elveszíteném a szüzességem, finomakat kajálnék, olvasnék egy olyan könyvet amire már régen vágyom, a családommal is eltöltenék néhány kellemes órát :D kb ennyi :D 17/L
2015. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Találnék egy köteg pénzt az utcán.Beraknám a bankszámlámra.Kivennék egy hotelszobát,teleenném magam tenger gyümölcseivel,nézném a neten milyen tengerparti házat vegyek,vennék egy kocsit.Hívnék egy stylist-ot,aki felöltöztetne hiper-szuper módon,bepattannék az autómba,elhoznám a cuccaimat a partneremtől és bemutatnék neki egy jó nagyot ,amit megérdemelne.Nap végére pedig elhagynám az országot.
2015. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ébredés közben rájönnék, hogy visszautaztam az időben. megint 14 éves vagyok. onnantól már menne minden mint a karikacsapás.
2015. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egész nap Vele lennék. Hallgatnám a hülye, fárasztó vicceit, süttetnénk magunkat a napon és jó filmeket néznénk. :) Ennél jobb nem is lehetne egy napom se. Tökéletesen boldog lennék.
2015. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!