Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozó helyen valóban nem...

Szórakozó helyen valóban nem fogok komolyan barátnőt találni csak a lányok meghívatják magukat egy italra?

Figyelt kérdés

Ezt hallom több helyről a lányok nem ismerkedni mennek oda hanem inni amit majd fizet a pasi, és ott hagynak!

Mondjátok hogy nem így van!

18f



2015. febr. 10. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem így van! Meg is lehet dugni őket ;-)
2015. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát csak azokkal a férfiakkal játsszák ezt el, akik hagyják.
2015. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kicsi az esélye.
2015. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan pasival szórakozóhelyen akinek komolyabb szándékai lettek volna.

Mindegyik tapizik,vagy tapizni akar,ők ajánlják fel az italt,hogy minél részegebb legyen az illető,annak remenyeben, hogy így könnyebben haza viheti majd.


Ha valaha odajött volna hozzám egy srác, aki nem tapogatni meg lesmárolni akart volna,csak normálisan táncolni, beszélgetni,ismerkedni,akkor nyilván nem arra mentem volna hogy fizessen egy italt.


De mivel ez nem törtent meg soha,így igen,sokszor elfogadtam egy italt,aztán mielőtt szépen tapizni kezdett volna meg egyebek,eltűntem,elmentem "wcre".


Aki csak ki akar használni, azt én használom inkább ki. Ez van. :)

2015. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szórakozóhelyeken is vannak normális lányok ott is ismerkedtem már meg olyanokkal akikkel évekig tartott a kapcsolat. Nem mind ribi ahogy mondják. Van aki csak kikapcsolódni jár ugynoda.
2015. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyen soha nem szabad lánynak italt venni. Ha meg akarja hívatni magát, akkor mondd neki, hogy inkább ő hívjon meg téged.


#4 Komoly szándékaim vannak, és hetente járok szórakozóhelyre. Amikor csak táncolni meg ismerkedni akarok egy lánnyl, mindig elküldenek és inkább keresnek egy olyant aki tapizni meg lesmárolni akarja őket...

2015. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Ezt nagyon sajnálom. Sok az ilyen sajnos.

Én sose hagytam hogy lekapjanak meg tapizzanak,barátnőimmel táncoltam inkább és együtt küldtük el a bunkókat.

Rendes,normális egyszer nem jött hozzánk oda.

2015. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Az a baj, hogy nem ugyan oda járunk szórakozni :D
2015. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Én sose hagytam hogy lekapjanak meg tapizzanak,barátnőimmel táncoltam inkább és együtt küldtük el a bunkókat.

Rendes,normális egyszer nem jött hozzánk oda."


Az a probléma, hogy az ilyen lánykonglomerátumhoz hiába megyek oda bármilyen udvariasan, ha nem vagyok adonisz, akkor egyenlő bunkó vagyok, mert ha oda mersz menni egy nőhöz, úgy, hogy nem vagy az esete, akkor, te vagy a bunkó, ha meg álompasi vagy, akkor lehetsz akár a föld legnagyobb taplója is szia cica van gazdád dumával, akkor is te leszel a szemükben az udvarias lord. Ráadásul önmagában az ilyen lánycsoportosulás is maga a primitívség és a bunkóság szentélye, teljesen normális, kedves, udvarias, közeledésre is olyan megalázó beszólásokat kaphat az ember, hogy egy évig szedegetheti utána össze az önbizalmát. Persze ehhez a nőknek joga van, ők bármikor, bárkit megalázhatnak büntetlenül...

2015. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es,nem kell altalanositani.

Hozzám kétlem, hogy valaha odajöttél volna,úgyhogy nem kéne így leírnod.


Amiket én tapasztaltam,az az,hogy hiába vagyunk többen lányok el egymással, odajön egy akaratos bunkó,valamelyikőnket "betámadja" hátulról, odadörgöli a farkát, elkezdi fogdosni a lány fenekét, aztán meg van sértve, ha el van küldve.

Olyan is nem egyszer volt,hogy játszotta valaki a normálisat, akarsz-e tàncolni, aztán 5mp után már az sem normális tánc volt,hanem ment a tapi,meg nyomja az ember képébe a sajátját hogy smaroljanak.


Úgyhogy elhiszem én, hogy van 1-2 normális, hidd el,ha valaki csak megkérdezne, hogy táncolunk-e,és a tánc tánc is maradna,akkor nem lenne elküldve.

Mondjuk mostmár ha néha le is tévedek egy ilyen helyre, alapból mindenkit elküldök,mivel barátom van.

De már tényleg nagyon ritkàn mert nehéz kanos részeg dugni akaró férfi aggyal felfogni,hogy valaki nek ugyanabból a célból megy el egy ilyen helyre,hanem csak szórakozni akar kicsit a barátnőivel. Úgyhogy röhej az egész.

2015. febr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!