Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég szakítottam a barátomma...

Nemrég szakítottam a barátommal. Azóta eljárok szórakozóhelyekre, kocsmázni barátokkal stb. És tetszik hogy jönnek srácok ismerkedni, dumálni. De ettől miért lennék r*banc? :D

Figyelt kérdés
Sokan elítélik ezt a viselkedést de komolyan nem értem miért..:D Néha elcsattan 1-2 csók de nem jelent semmit, csak jól érzem magam.(amúgy 19 vagyok)
2015. febr. 10. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem r*bancság. Csak ne sz opd le őket a wc-ben vagy ne menj fel pár óra után a lakásukra, mert akkor szerintem már fel sem kell tenned a kérdést.
2015. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az utolsóval értek egyet. Míg nem csinálsz komolyabb dolgokat, addig belefér.. de azért a csókot se mindig, mindenkivel.
2015. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az k...urva idegesítő már b4zdmeg hogy mindenki írhat smileyt a kérdés végére nekem meg nem engedi!!!!!
2015. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én pont ugyanebben a helyzetben vagyok :D Első kapcsolatom volt, 2 évig tartott, de örülök, hogy vége lett(3 hónapja). Most élvezem az életet, nemis akarok komoly kapcsolatot jódarabig, semmi értelme, amíg jól érzem magam egyedül. Még egyéjszakás kalandba is belementem, miért ne? Ennek semmi köze a r*bancsághoz, nincsenek csücsörítős, sze*uális töltetű képeim a közösségi oldalakon és magánügyként kezelem a dolgot, nem "dicsekszem" vele stb. Ezáltal senki nem néz r*binek es nemis vagyok az.

19/L

2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!