Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek korombeliekkel?

Hol ismerkedjek korombeliekkel?

Figyelt kérdés

Tehát egy 16 éves lány vagyok, még nem volt kapcsolatom, pedig lehetett volna, tudom. Sajnos én olyan vagyok, hogy csak olyan fiúval tudnék elképzelni bármit, aki iránt táplálok érzelmet. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen olyan helyet, programot, hobbit tudnátok nekem javasolni, ahová egyedül eljárhatnék, és korombéliekkel ismerkedhetnék. Barátnőkkel annyira bulizni eljárni nem szeretek, mert én nem vagyok a túlzott alkohol fogyasztás és a fű jó barátja. Szoval szeretném ha ez a rész teljesen független lenne az iskolától es a jelenlegi barátaimtól.

Köszönöm a válaszokat elore is. :)



2015. febr. 10. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sport, természetjárás, tánc, énekkar, valamilyen állatos hobbi, kézművesség, könyvtári rendezvények stb. Vannak lehetőségek, csak néha utazgatni kell értük.
2015. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
konditerem
2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!