Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A valóságban miért más?

A valóságban miért más?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolában, akit eddig nem nagyon vettem észre de egyik hétvégén írtam neki, mert tetszik. Nagyon jól elbeszélgettünk, és ma amikor láttam nem köszönt, még csak rám sem nézett. Mintha ott sem lennék, pedig tudja ki vagyok, és hogy hogy nézek ki.

2015. febr. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

félénk?

i guess


fb-on én is sokkal nagyobb kedvvel beszélgetek

2015. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy valamilyen szinten én is, és most? :)
2015. febr. 12. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Te köszöntél neki?
2015. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az ciki. én is jártam már így. beszélgettem 1 csajjal FBn. zenét cseréltünk meg minden beszéltünk. másnap váratlanul láttam elbicajozni mellettem 1 utcán ahol beszélgettem vkivel. ak köszöntem a csajnak de hallhatóan nem túl bátran. nem úgy mint ha facebookon beszéltem volna. ez van, ha nincs legalább szem kontaktus ak valójában nem kerültünk 1 szálat se közelebb a másikhoz. ez az igazság.

ezen én úgy szoktam segíteni h elkezdek 1 témát facen, és élőben folytatom. próbáld ki, beszéld meg a lánnyal h majd beszélgettek élőben. nyugodtan vállalhatod magadra a nehezét és menj te oda hozzá, és találd ki a témát is. én is hasonlóval próbálkoztam nemrég bár az egész más helyzet volt.

2015. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem köszöntem én sem, azért sem mert nem nézett felém, meg többen voltak és az mindig is zavart. Köszönöm.
2015. febr. 12. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!