Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A "perverzebb" férfiaknak...

A "perverzebb" férfiaknak valóban kevesebb esélyük van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megszoktam, hogy a különféle fantáziáimat el kell titkolnom, úgy érzem, ezek csak további hátrányt jelentenek, már lassan ismerkedni sincs kedvem, mert úgyse lehetnék önmagam. Persze nem kell durva dolgokra gondolni, de ha egy lánynak valami nem tetszik, akkor egyből lapátra kerül az ember :/
2015. febr. 14. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fantáziákról van szó? Egyébként vannak perverz lányok is, találj olyat és probléma megoldva.
2015. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkrét példa kellene.
2015. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anális játékok oda-vissza :)
2015. febr. 14. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra nem perverz, hanem undorító a másik seggébe túrkálni bármivel is. Nem vagyok stent,se prűd,nagyon sok mindent megteszek,de az anál az nem ezek közé tartozik.Mindenesetre biztos van olyan nő, akit ez izgat. 26N
2015. febr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elírtam,stent= szent,bocsi
2015. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!