Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem rég jöttem haza Franciából...

Nem rég jöttem haza Franciából, s teljesen szét esett a baráti társaságom! Az újak pedig értelemszerűen kinn élnek. Nem tudom, hogy ismerhetnék meg egy valóban kedves, aranyos lányt! Segítség?

Figyelt kérdés

Jelenleg is ugyan azt dolgozom, csak itthon, s nincs időm annyit eljárni szórakozni mint az előtt!

Az ilyen társkereső oldalak mennyire előnyösek?

Mennyire veszik komolyan ott az embert?

26,F, Bp.


Köszi!:)


2015. febr. 10. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most baráti társaságot keresel vagy dugni akarsz?
2015. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetesen egy társa vágynék! Azért írtam, h baráti társaság nélkül vagyok, mert ez nehezít a helyzetemen!

De köszi!

2015. febr. 10. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Budapesten tök könnyen :D
2015. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha történne valami!:) Kedves vagy:)
2015. febr. 10. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rosszból mondtam :P
2015. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Combien de temps as-tu vécu en France que tu as pu perdre - à ce point - ton cercle d'amis?

Ou c'est encore un mensonge éhonté, pour mieux attraper les filles naïves? Ton écriture hongroise laisse tellement à désirer, que j'imagine mal la véracité de ta question...

2015. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*que tu aies pu
2015. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia !


Ha gondolod, akkor itt regisztráljál.

Vannak itt mindenféle országból,

Kicsit szemét közösségi portál, mert az igazán jó dolgokhoz csak akkor jut hozzá, ha fizet, fizetünk.

Régen volt a Netlog com. az megszűnt és ide irányították a netlog tagokat, a barátaimat.


Ha kitöltötted az adatokat, és megkaptad a mailodon a kódot, azzal lépj be, talán tudtam segíteni, íme a two link.


[link]


Ha valamit nem értesz szívesen segítek.

2015. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!