Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki nem mer boldog lenni?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember miért fél a boldogságtól? Azért, mert tulajdonképpen fél attól, hogy a boldogságot kudarc, csalódás követi, és akkor inkább megmarad mindig letörtnek, elégedetlenkedőnek, szürkének, melankolikusnak?
2015. febr. 16. 19:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10: Mindenkinek saját magára van bízva, hogy picsog-e, vagy inkább dacol, és küzd. Én inkább az utóbbit választom, sok nehézség volt az életemben, mégse lettem pl. öngyilkos. És nem is vagyok Don Juan, csak próbálok ismerkedni, kapcsolatokat kiépíteni. Még mindig jobb így, mint meg se próbálni, és csak nyavalyogni, de akinek az kell, ám lelke rajta, viszont akkor nincs joga sem az életen, sem másokon számon kérni a saját nyomorát.
2015. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!