Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek! Ti inkább a lányokkal...

Melegek! Ti inkább a lányokkal vagytok jóban, vagy a fiukkal? És barátok között szoktatok csajokról meg ilyenekről beszélgetni?

Figyelt kérdés
normális válaszokat kérek. köszönöm

2015. febr. 18. 21:29
 1/10 anonim válasza:
Melegként miért beszélnék csajokról?
2015. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én fiúkkal vagyok jóban , kis iszogatások ,kocsmázás stb ,stb szokott lenni. Szoktunk csajokról is beszélni ,bár nem tudják rólam ,hogy meleg vagyok :D ,de szerintem nem is kell tudniuk.
2015. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Inkább lányokkal, de nem a tipikus plázacicákkal, őket nehezen viselem el. Csajokról nem szoktam velük beszélni, mindenki inkább a pasiügyeit akarja velem kibeszélni... utálom a témát, de néha belefér a barátokért. :D

19/F

2015. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a lányokkal, persze szokott szó lenni lányokról de csak véleményt mondok róluk és ennyi. F/m
2015. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányokkal szoktam én is inkább, főleg osztályban. Velük kibeszéljük a pasikat :D Amúgy mivel többen tudják rólam a haveri társaságomból, ezért mindig megpróbálnak összehozni egy kiszemelt sráccal (Eddig nem sok sikerrel, de a saját érdekemben is szurkolok nekik, hogy összejöjjön :D)


Bár az a legrosszabb abban, hogy tudják, hogy néha megkérdezik: "Basszus ilyen jó segget, hogy nem lehet szeretni???" miközben természetesen egy "fullos" csajra mutatnak

2015. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
inkabb lanyokkal vagyok joban de vannak azert fiu haverjaim is :) a lanyokkal a pasikat szoktuk kibeszelni a fiukkal meg a csajokat ;) bar a fiuk nem tudjak(legalabb is gondoljak de nem mondjak) hogy meleg vagyok :p 19/f
2015. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fiúkkal vagyok jóban 98%ban hetero férfiak teszik ki a baráti körömet.

És nem vágják rólam.

Szeretem a fiús dolgokat a férfias megnyilvánulásokat nem vagyok az a tipikus nyunyó aki körmöt reszel lány társaival és a fiúkról pletykál XD

És igen sokszor csámcsognak a férfi társaim a lányokról amikor csak tudok hozzászólok a témához azért mert engem a férfiak vonzanak az nem jelenti azt ,h ne látnám át más helyzetét akár legyen heteró férfiról szó.

2015. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fele-fele arányban vannak férfi és nö barátaim, de a legjobb barátom nö. Mindenki tudja rólam, hogy meleg vagyok. Persze a csajok oda vannak értem stb..:D a férfi ismeröseim közt persze voltak olyanok, akik elfordultak tölem, de a legtöbbjüket nem érdekli. Ugyan úgy megnézem velük a csajokat és véleményezek és sokszor segítek nekik felszedni öket :D sokuk meglepödött, mert nem tünök melegnek. A csajoknak próbálom magam kicsit "b*zisítani", mert imádják, èn meg öket :) 23/F/M
2015. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. febr. 20. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Lányokkal egyáltalán nem barátkozok, engem valamiért idegesítenek. Haverjaimmal minden hülyeségéről tudunk beszélni, csajokról is ha úgy van. Néha megkérdezik, hogy mi a helyzet a barátommal, mondom hogy semmi, és le is zártuk a témát.
2015. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!