Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért flegma velem majdnem az...

Miért flegma velem majdnem az összes jó csaj?

Figyelt kérdés
Jó csajon a szexi,vonzó lányt értem.

2015. febr. 20. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy jo pasi.

A jó pasin a szexi vonzó férfit értem .

2015. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzik menők..

Ezért nem szólítok meg sehol senkit..

2015. febr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szép, legyen férfi vagy nő, abban kialakul egy olyan enyhe übermensch tudat, ami alapján ő azt hiszi, hogy ő alanyi jogon lenézhet másokat, csak azért, mert az átlagnál egy hangyafasznyit jobban néz ki, e mellé még egy csodás kis fogascet méretű egó is társul. Az ilyeneknek a szemébe kell mondani, hogy annyi mélységük sincs, mint egy teáskanálnyi víznek, aztán otthagyni őket, remélhetőleg ez beindít bennük egy olyan láncreakciót, aminek hatására méltóztatják majd átértékelni magukat.
2015. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bunkó de vicces stílusban kell oltani őket és akkor leereszkednek a szintedre. Vagy szimplán elküldeni az anyjába..hatásos tud lenni. Amúgy meg aki bunkózik csaj azzal mit kezdenél? Gondolom semmit max. arconsz.rnad es otthagynad ha van benned tartás...
2015. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első kommentelonek van igaza.

Te magad sem szeretsz igazan csunya,ragyas,szemuveges,szeplos lányokal beszelgetni...

Miért beszelgessen veled,ha beszelgethet egy magas jokepu BMw-s pasival.Jóreggelt:)

2015. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
A legtöbbnél ez egy védekezési mechanizmus. A szépségük ellenére az ilyen lányok jelentős része bizonytalan, hiszen a szépség nem jelent tökéletességet, és ők mind azt tűzték ki célul maguk elé.
2015. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

BMW,AUDI,MERCEDES....mert azt legalább felismerik a jelvényről!!!!

Egy elég menő luxusingatlanokban utazó Hapsi felszedett egy csajszit egy 2.kerületi szórakozóhelyen ahol pultosként dolgoztam,majd egy kiadós kefélés után újra visszajöttek. Annyira jellemző volt, hogy a barátnők érdeklődve tudakolták, hogy milyen kocsija volt és hova vitte....a csaj azt mondta, hogy számára valami ismeretlen kocsi volt,biztosan nem BMW mert annak ismeri a jelvényét!!! :)

Annyit azért megfigyelt, hogy a jelvény közepén "B" betű volt....férfiként azonnal elmosolyodtam. Értetlenül nézve megkérdezte, hogy az drágább kocsi mint a BMW? Amire mosolyogva csak annyit reagáltam....."most már számít ez?"

2015. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mert manapság a páwákra buknak bár nem értem miért netán mert air max-uk van attol még lehetnek hülyék is de sajnos ma már csak a pénzre mennek ha flegma a csaj akkor hagyd es keress egy normalis lanyt elvegre nem lehetetlen hajra!
2015. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6-osnál a pont.
2015. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
1-es,nem kértem cinizmust.
2015. febr. 24. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!