Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez szerintetek is keményebb...

Ez szerintetek is keményebb akadályokat állít az ismerkedés elé?

Figyelt kérdés

Csak olyan lányok érdekelnek akik lazák, kicsit fiúsak (nem külsőre értem) Valamiért engem szimplán a külső sosem tudott lenyűgözni, azonban volt pár olyan eset, amikor egy lány elsőre nem jött annyira be, viszont amikor elkezdtünk beszélgetni és tetszett a belsője akkor egyből megfogott a külseje is és onnantól kezdve nagyon szépnek láttam.


Jó lenne ismerkedni olyan lányokkal akikkel lehet hülyülni, viszont nem sekélyesek és ha kell akkor komolyan is el tudunk beszélgetni egy adott témáról.


Félreértés ne essék, nem akarom itt skatulyázni a nőket, hogy X százalékuk milyen idióta, egyszerűen csak lehet nem nincs szerencsém, mert nagyon ritkán futok össze ilyen lányokkal. Ismertek Budapesten olyan underground helyeket ahol esetleg nagyobb eséllyel sikerülne?


F/24


2015. febr. 20. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A metró elég underground?
2015. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 epic win
2015. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!