Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy felejthetném el?

Annawella kérdése:

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
Nekem egy ideig tetszett egy srác ..aztán át csapott szerelembe..tudom hogy nem vagyok neki közömbös de egyikőnk sem lép viszont nekem már elegem van a helyzetből és szeretnék felejteni..De nem tudok :( Bárhogyan probálkozok nem sikerül elfelejteni amit iránta érzek.. :( HELP!

2015. febr. 20. 20:32
 1/6 anonim válasza:
2-3 év és elfelejted
2015. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj te felé, a szerelem nem jön minden nap! Ha hagyod elmenni, azt később mindketten nagyon bánni fogjátok... :)
2015. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hihetetlen, de ugyanigy vagyok. En 10 eve ismerem a fiut, de amiota tobbet latom, tobbet erzek mint szerelem. Halistennek el kezdtunk beszelgetni (egy utcaba lakom vele, es ugymond csak koszontunk egymasnak) szoval EN mint lany, EN kezdemenyeztem. Es megerte, met kozelebb kerultunk. Csak az a baj hogy a baratsag zonaba ragadtunk.. es ugy felejtek, hogy megoldom a problemat. Bevallom neki, igy lehet vege a baratsagnak mivel lehet o nem lat tobbet bennem, igy nekem is, neki is kinos..:s vaagy o is azt erzi. Bocsi hogy az en peldammal probalok segiteni, egyszerubben nem tudtam volna:/

Szoval szerintem megeri megtenni a lepeseket:)

Vesziteni nem veszithetsz:)

2015. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Beállítod úgy, hogy csak a hibáit lásd és az emlékek megmaradjonak. Pár hét és megutálod, majd elfeljted. Vagy kezdj magaddal valamit és hobbizz.
2015. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De miért nem lépsz akkor te?? Neked sem fog leesni a gyűrű az ujjadról ha te teszel lépést!!
2015. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én már bevallottam neki,tud róla és annyira lökött hogy tökre zavarba jön tőlem meg keres a tekintetével...de szerintem tobbet nem kell lépnem mert a végén még nyomulásnak veszi
2015. febr. 22. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!