Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy könnyebben fogadják el a párom?

Figyelt kérdés
A párommal 1 hónapja vagyunk egyutt jól megértjúk egymást de elég sok közöttünk a korkülönbség mivel majdnem a,szüleimmel egyidős és nem tudom hogyan reagálnanak rá,és hogy mi sülne ki a helyzetből. Én 20 éves vagyok a párom 37. Előítéletek nem érdekelnek csak normalis válaszok. Előre is köszönöm szépen.

2015. febr. 21. 20:27
 1/8 The Guard ***** válasza:
57%
Anyu, apu beszeretném mutatni nevelő aput ő fog mostantól kormolni.
2015. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy vele jársz, és őt szereted.
2015. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vajon miért nem buknak a kis csajok a korukbeliekre ?!

Gondolom a hapsinak már van lakása pénze.

Rejtély....

25f

2015. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem ez egyáltalán nem érdekel! És talán azért mert értelmesen lehet velük beszélni meg más dolgok mint a 20 évesekkel. Aki normális kapcsolatot akar.
2015. febr. 21. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor a valos kort legalább priviben!
2015. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
majdnem 40 éves kicsit sok, azt meg kizártnak tartom hogy pl 30 év körüli között ne találnál normálisat mert már azok is elég "érettek"
2015. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

37 na lassan 40 hmm te 20 kb anniy idosen hulyiteniem a noket na meg kormolnam ahogy egy valaszolo irta keresztbe hosszaba beadva nekik 1 meset belem zugnanak es csa! de akkor is ez mar beteges korkulombseg!

mielott meg jonne a szop-as 26 vagyok 4 eve vagyok parkapcsolatba es 2 eve elünk egyutt!es a a fenti leirtak nem en vagyok!!!ja es a baratnom csak 3 evel fiatalabb tollem! 26 F

2015. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Előítéletek nem érdekelnek csak normalis válaszok."

és még le is gyökerezted a 20 éves fiúkat a 4. hozzászólásban. Komolyan normális választ vársz? :D Én meg h belerepüljön a sült lófa**t a számba.

Ha már akkora kemény csaj vagy h ba**atod magad egy apád korabeli csávóval, akkor akkor is legyen vér a pin**ban ha eléjük kell állni.. Nem tudom h milyen kiba**ott nagy trükköt vársz itt amivel meglehet könnyíteni, de ezen nincs mit szépíteni te nyomorult. Biztos velük is "lehet beszélgetni", akkor beszélgess...

2015. febr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!