Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak olyanok akiknek könnyebben megy, valakiknek meg nehezebben megy az ismerkedés mint másoknak?

Figyelt kérdés
Van aki, ha megtetszik neki valaki, még ha korábban nem is látta oda megy és megszólítja. És vannak olyanok akiknek ez bonyodalmat okoz, nehézségekbe ütközik.

2015. febr. 3. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák.
2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szocializáció hiánya és megléte, ami főként gyerekkorban meghatározó - bölcsi, óvoda, kisiskola. Én is maradok már antiszoc.
2015. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt két hétben az összes párbeszédem kimerült annyiban, hogy "Rendben, főnök." Kb. mindig ennyit csacsogtam, szóval ha meg is tetszene egy lány, kizárt, hogy meg tudnám szólítani.
2015. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Lazán kell venni a dolgot!Mit veszíthetsz!Ennyi és menni fog az ismeerkedés.
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Elárulom, eleinte mindenkinek nehézségekbe ütközik. Nekem pl 25-30 próbálkozásból jött össze egy-egy kapcsolat. Most lehet számolni, hogy a közel 50 csajomhoz hány pofára esés társult. Mégis csináltam, mert meg akartam találni az igazit.
2015. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös. És sikerült megtalálni?
2015. febr. 3. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyitottság, érzelmi intelligencia kérdése, valaki zárkózott nagyon, valaki meg olyan, hogy 2 percig sorba kell állnia valahol, és már 3 emberrel összebarátkozott.


Korábbi élmények, önértékelés is befolyásolja, aki csúnya, az alapban visszautasításokat kap, sőt már azelőtt elutasító jelzéseket kap, mielőtt próbálkozna, van egy üvegfal, amin csak a szép emberek juthatnak át. Ez is befolyásolja.

2015. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4esnek igaza van. Én nemrég eldöntöttem hogy ami a szívemen az a számon, és nem csak magamban agyalok meg gondolkodok hogy mi lenne ha kimondanám, hanem odamondom amit gondolok. Csak ennyit változtattam és bánom hogy csak most kezdtem el mert elég eredményes. Többet adok magamból az embereknek így tudnak szeretni azért ami vagyok, és nem csak találgatnak hogy milyen lehetek. Ajánlom mindenkinek, nem kell egyből belecsapni a közepébe csak mindig kicsit többet, aztán figyelni a reakciókat, majd végül meghúzni a határt persze, mert túlzásba se szabad esni. Na meg a meglepetés ereje se kicsi, ezt is illik tudni.
2015. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
a 2-es nagy hülyeséget írt ... változni bármikor meglehet ahogy a többiek is írták. CSak akarnod kell.
2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, sikerült megtalálni. Igaz, addigra 40 voltam, de sikerült.
2015. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!