Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy nő diplomás...

Szerintetek ha egy nő diplomás és vonzó külseje van hol találhat magának hasonló társat?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett a lányomról van szó.Értelmes nincs borzasztó nagy elvárása,eljár kikapcsolódni,sportolni,moziba.Sajnos nős vagy élettársi kapcsolatban élő férfiakban futott bele akikkel semmilyen kapcsolatot nem szeretne.Ti mit tanácsolnátok,hogyan ismerkedjen?

2015. febr. 21. 22:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a legnagyobb probléma,hogy nagy türelem kell és kitartás a társkereséshez is,mert senkire nincs ráírva,hogy becsületes.Addig viszont meg kell tapasztalni sok rosszat és van aki feladja.
2015. febr. 21. 23:31
 12/26 anonim ***** válasza:

„Az elittárson fent van” - Én nem vagyok fent, nem is akarok. Sőt igazából kicsit már tartok is a diplomás nőktől, mert túlzottan el vannak szállva maguktól, nagyon könnyen szakítanak. Nekem tartós kapcsolatra lenne igényem, nem alkalmi kapcsolatra, azt ugyanis bármikor találhatnék, ha akarnék.



„de a környékén alig van férfi.” - Miért ragaszkodik egy „környékhez”? Ha az oroszlán enni akar, akkor követi a zebrákat, nem pedig vár a csodára. Nekem például nem volt pénzem, felkaptam a sátorfámat és eljöttem több ezer kilométerre a hazámtól, olyan helyre ahol van pénz. Mostmár van pénzem, ennyi...



„Amit egy nő elvár általában az hiányzik az őszinteség.Szinte mindenki hazudik.” - Ez igaz a nőkre is. De még mennyire. Rengetegszer mondták már nekem, hogy szeretnek és sose hagynának el, aztán mégis elhagytak. Többször is mondták már, hogy akarnak családot, gyerekeket, aztán mikor a kapcsolatunk már ott tartott, hogy ez lett volna a következő lépés, akkor szépen bejelentették, hogy mégse akarnak, kicsivel később pedig szakítottak.

Rengetegszer hallottam már nőktől a panaszt, hogy „jajj minden férfi hazug és megcsal”, aztán mikor én aki nem hazudtam és nem csaltam meg őket összejöttem velük, ők megcsaltak és hazudtak. Sőt ha egy kínos esetben nem akartam hazudni hanem őszinte voltam, akkor rettenet fájt nekik az őszinteségem, az is volt már szakító ok.



Egyébként nekünk férfiaknak is lennének elvárásaink a nőkkel szemben, de az mindig süket fülekre talál, sőt akár örök harag lesz belőle, ha az elvárásainkat, igényeinket őszintén közölni merészeljük.

2015. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

nekem ez volt a bajom pont, h túl őszinte voltam mindenben, pedig pár apró dolog elhallgatásával simán jó lehetett volna a kapcsolatom. ezzel szemben ki lettem dobva, ami azok után, h korábban egy srác olyan dolgokat csinált a csajjal feltehetőleg, amiket senki nem tűrt volna sokáig, ez a lány pedig kitartotta mellette x évig (x>3), majd szakítás, és meg is bocsátott neki, újrakezdés, és megint y évig együtt (y=x). És valszeg most is vele van, mert ő hazudozott neki mindent, még nekem is összeállt a kép, h ezt csinálta, mert ennyi véletlen nincs, vagy ő a legszerencsétlenebb ember a világon. :D szóval nehéz az élet. :)


itt az oldalon pl. sok normális ember lehet, bár most nem magamra gondolok, nekem sok hibám van, de legalább nem vagyok olyan érzéketlen, mint egyesek

2015. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

„de a környékén alig van férfi.”


Ezt konkrétan az elittárson lévőkre értettem.Nem ragaszkodik a környékhez,de a komoly kapcsolatnál nem tartható fenn ha 2-300 km re lakik valaki.

Tudom hogy sok nő csalfa,de mi is a kivételeket gyarapítjuk,úgy mint az utóbbi hozzászóló férfiak.

2015. febr. 22. 17:15
 15/26 anonim ***** válasza:
attól, h elittárson, vagy min nincs fenn vki, attól még lehet, h itt pl. lenne vki neki, amivel nem azt mondom, h itt kell keresni, de lehet, h egy próbát megérne neki, mert itt is olyan, mint a többi más oldalon a felhozatal, nem hiszem, h itt csak hülyék lennének, meg azt sem, h itt mindenki csak szexet akarhat egy nőtől, pl. én sem
2015. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

2-300 km az semmi, minden hétvégén találkozhatnak. De igazából nem értem miért nem tudna kicsit közelebb költözni. Ismerek sok olyan embert akihez a párja több ezer kilométerről költözött oda, hogy együtt lehessenek.

A lányod nem túl mobilis, ezzel is rontja a saját helyzetét.

2015. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

ma 06:49!


Teljesen igazad van!Persze ide nem írok ki mindent,de munka miatt most költözött 200 km távolságra az otthonától.Tehát mobilis.

2015. febr. 23. 20:22
 18/26 anonim ***** válasza:

Nos ha szerinted mobilis, akkor itt a lehetőség. Ha szimpatikusnak találom, akkor költözhet hozzám is. 3000 km-re lakok Magyarországtól. Itt még munkát is biztosan jobban fizetőt kapna. A minimálbér nettója is havi 400 ezer forint felett van. Az árak nagyjából olyanok, mint Budapesten. Itt a lehetőség, kijönne hozzám? :)


Bár őszintén szólva, mint azt már említettem a diplomás nőktől én már tartok kicsit, ugyanis nem képesek tartós kapcsolatban gondolkodni, túl könnyedén szakítanak. Nekem meg már régesrég elegem van az ilyen alkalmi kapcsolatokból, nem vagyok már 18 éves kölyök.

2015. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja és említetted a vonzó külsőt is, na nekem már az is olyan ami taszító igazából. Sajnos a vonzó külsejű nőkre fokozottan igaz, hogy nem képesek tartós kapcsolatban gondolkodni.
2015. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

ma 22:06!


Nem keríteni akarok a lányomnak,csak érdeklődöm.Azon kívül én nem szeretném,hogy olyan messze költözzön tőlem.Már ez is elég sok. Azért nincs kapcsolata mert tartósat keres és minden egyébbe botlik bele,azt nem akarja.A legutóbbi kapcsolata több mint 3 évig tartott és együttélési problémák miatt szakított.

2015. febr. 23. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!