Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyek, mit szólnátok, ha a...

Hölgyek, mit szólnátok, ha a férfi úgy élne, hogy nem végezne hagyományos értelemben vett munkát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valamilyen módon a vagyona megforgatásából él, de ez közel sem vesz el heti 40 órát, és a maradék időben azt csinálja, amit szeret.
2015. febr. 24. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem arra gondolnak, hogy sok pénze van, mert van vagyona amit tud forgatni. Magyarul biztos tetszene nekik a munkád. És persze imponálna nekik.
2015. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csajok imádják a pókerjátékosokat, hiszen tiszta kihívás egy ilyen férfi élete. :)
2015. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy él ahogy neki tetszik, engem nem zavarna. Amúgy mit kellene hozzá szólni, nem értem.....

Nem mindenki heti 40 vagy több óra munkából tartja fent magát.

Kinek milyen lehetőségei vannak.....

2015. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Ha pl. a nő "rendesen" dolgozik, nyilván kevesebb ideje van, nem ér rá annyira, és fáradtabb, mint ez a férfi, aki közben mondjuk sorozatokat néz, vagy focizik a haverokkal. Ha beleképzeled magad ebbe a helyzetbe, az sem lenne zavaró?
2015. febr. 24. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ilyen kapcsolataim voltak,én is így éltem,úgyhogy nem zavarna.
2015. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbülnék... ha közös háztartásig eljutnánk akkor végre nem kellene házimunkán közösködni. Mindent a férfi nyakába lehetne sózni :P
2015. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, akkor se lenne zavaró, ha a sok szabadidejét nem arra használja hogy beossza az enyémet. Sőt kimondottan tetszene, ha a közös programok mellett mindkettőnknek jutna ideje külön programokra barátokkal, barátnőkkel vagy csak összebújva filmet nézni.

Illetve ha elfogadja hogy nekem nincs annyi szabadidőm mint neki akkor nem okozna problémát, biztosan meg tudnánk oldani hogy azt az időt amit együtt tudunk tölteni maximálisan izgalmasan és tartalmasan, élvezetesen töltsük.

Ha meg ezen felül neki van még ideje, azt csinál amit szeretne :) #3

2015. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!