Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ötletek az első beszélgetésre?

Ötletek az első beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy van egy csaj akit már régebb óta le szeretnék szólítani ismerkedés szempontjából de nemtudom mit mondjak neki.. Az első beszélgetés a legfontosabb tudom csak nem akarom elszúrni. Valami ötlet hogy amikor oda megyek hozzá mit mondjak mivel kezdjek? 16F
2015. febr. 27. 22:24
 1/1 anonim válasza:
Csá :D. Én régen ugy csajoztam hogy valami hazugságot ki talláltam. Pl : Szia ne haragudj,hogy meg zavarlak de olyan ismerős vagy nekem. Nem a Csokonai Álltalános suliba jártál?. Ő erre biztos azt fogja mondani hogy, -Nem. És akor bocsánatot kérsz és jöhet az ismerkedés be mutatkozol, megkérdezed hol lakik,mia hobiaja bla bla bla inntől szerintem már ki tudsz produkálni valamit! ;) sok sikert haver :))
2015. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!