Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buliban hogyan kezdjek el...

Buliban hogyan kezdjek el idegen lányokkal táncolni?

Figyelt kérdés
16 vagyok most kezdtem el bulizgatni és nem tudom mit csináljak. Minden nagyképűség nélkül mondhatom hogy egy helyes srác, vagyok többször észre veszem hogy lányok néznek a tömegen keresztül aztán egyszer csak már mellettem táncolnak de nem tudom hogy kezdjek el velük táncolni.

2015. febr. 28. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
odamész és letáncolod
2015. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Odamész a kiszemelt lányhoz, rámosolyogsz és elkezded ropni. Ez ilyen egyszerű. Jó mi?
2015. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csodákat tud tenni ha megkérdezed, hogy van-e kedve táncolni
2015. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ezek érdekes elméletek: )
2015. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mérd fel a terepet, nehogy legyen barátja és így egy csomó kellemetlenségtől kíméled meg magad.

Aztán odamész hozzá és megkérdezed, vagy csak dumáltok és alakul majd. Légy határozott, de ne nyomulj, szemébe nézz ne a mellét stíröld, ezt sokra értéklik a lányok.

Sok sikert!


N

2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha egymás mellé értek ( őjön hozzád vagy te mész hozzá) a tömegen keresztül akkor látványosan és lassan megfogod a kezét és táncolsz vele akarsz vele. Így biztosan leesik neki hogy mit akarsz és ha tetszel neki akkor táncoltok, ha nem akkor meg mutatja hogy nem akar táncolni. Keress mást...
2017. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha ilyent kérdezel sajnos nem fog menni soha.


Ez genetikailag kódolt.

Vannak srácok akik alapból lazák, jól neznek ki és természetes ez nekik.


Másoknak meg nem. El kell fogadni.


Olvass inkább könyvet. Abban lehet jobb vagy.

2022. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mozgasd a csípödet, a lábaidat és a karjaidat meg a fejed egy kicsit ritmusra, emellé mosolyogj. Ne érdekeljen hogy jól táncolsz-e, mindenki összevissza táncol mindenfélét, bárhogy csinálod nem lehet nagyon elcseszni. Ha csaj is van ehhez akkor bátran érj hozzá néha, persze kezdésnek kerüld a csöcs-punci-popsi kombót. kéz-váll-derék-hát mehet, meg amit #5-írt. Ha közel táncoltok egymáshoz mehet a test-test dörgölözés, ilyenkor se fogdosd! valamilyen érdekes okból kifolyólag ismeretlenül a feneküket simán odatolják lágyékra, de ha kézzel megpróbálod tapizni felpofoz :D ha már együtt mentek oda tapi is müködik.

néha beszélgess kicsit közben, vagy hívd félre dumálni egy csendesebb sarokba ha kitáncoltátok magatokat. lassú számnál kérd fel mindenképp

2022. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!