Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy férfi akit eddig 3x...

Van egy férfi akit eddig 3x láttam összesen az életemben és semmit nem tudok róla, szerintetek ez jó ötlet lehet, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy ez a férfi másodállásban pszichológus és masszőr is. A telefonszámát megszereztem egy közös ismerős által, de nagyon beszari vagyok, hogy felhívjam.

Szerintetek érdemes megpróbálnom, hogy hallottam, hogy masszíroz és hogy elvállalna e?


Nem tudom h tetszem e neki egyáltalán, mert mosolyogni szokott meg nézni ha összeakad a tekintetünk de mást nem.

23/N


2015. márc. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívj fel, már régóta várok a hívásodra...
2015. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már eddig eljutottál, akkor ne állj meg itt.

Ki tudja mi lehet belőle.

Egyébként csodálom az eddigi bátorságodat. :)

2015. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, egy telefon még nem a világ, felhívod szépen bemutatkozol és kérsz egy időpontot. Ott meg lesz idő beszélgetni.


B**asszki majdnem azt hittem rólam van szó de pszichológus nem vagyok :)

2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!